Nábor do kurzu ledního hokeje

V polovině září se opět znovu rozjedou tréninky nejmenších Lvíčat, která se postupně snaží zdokonalovat svá bruslařská umění v rámci Kurzu ledního hokeje. Nábor do nejmladší kategorie Mountfieldu HK pokračuje i nadále a je určen pro děti ročníku narození 2018 a mladší.

Hodinové tréninky budou probíhat pravidelně dvakrát v týdnu, a to v malé hale ČPP Arény vždy ve čtvrtek od 17:45 a v neděli od 8:30. S sebou musí mít každé dítě vlastní brusle, helmu s košíkem a zimní rukavice (nejlépe palčáky nebo rukavice na lyže). Doporučujeme také chrániče na skateboard či kolečkové brusle. Kurzy není možné navštěvovat v helmách na kolo nebo na lyže. Možné je také vypůjčení těchto částí výstroje, a to po předchozí domluvě s trenérem Martinem Stehnem (martin.stehno@mountfieldhk.cz).

A jak se do Kurzu ledního hokeje registrovat? Existují tři různé jednoduché možnosti:

  • Vyplnit on-line formulář níže
  • Kontaktovat vedoucího náboru Martina Stehna (martin.stehno@mountfieldhk.cz, 776 712 302)
  • Rovnou přijít na kterýkoliv trénink Kurzu ledního hokeje

Děti v průběhu sezony a kurzu čekají pravidelné tréninky na ledě, které jsou doplněny o tematické jednotky – každoročně se na malé bruslaře přijde podívat Mikuláš se svou partičkou, na programu je také karnevalový trénink, s hráči zamíří na led také některý z hráčů A-týmu Mountfieldu HK. Cena kurzu je buď 2 500 Kč za celou sezónu nebo 490 Kč měsíčně.

„Chtěl bych zejména kluky ročníku narození 2018 a mladší, včetně jejich rodičů, na naše tréninky pozvat. Našim hráčům se snažíme nabídnout nejen bruslení a hokej jako takový, ale komplexní pohybovou aktivitu, která zahrnuje rovněž prvky atletiky, gymnastiky nebo míčové hry. Jak děti rostou, každoročně se posouvají do další starší kategorie, a to třeba až do A-týmu,“ říká hlavní trenér náboru Martin Stehno.

Elektronická přihláška