Sociální sítě

Facebook je po webu hlavní komunikační kanál klubu – naleznete zde články z našeho i cizích webů, aktuality, rozhovory, fotky ze zákulisí a spoustu dalšího. Na Facebooku se také koná mnoho soutěží, můžete zde vyhrát zajímavé ceny – od podepsaných kartiček po klubové dresy. Skrze živá vysílání můžete sledovat pořad Na hokejovém soutoku nebo se podívat, jak to aktuálně vypadá okolo A-týmu.

Facebook – mládež je stránka na nejpopulárnější světové sociální síti, která je zaměřena ryze na královéhradecké naděje. Kromě rozhovorů s mládežníky zde naleznete aktuality, reprezentační pozvánky, stejně jako fotky či videa z tréninků, zápasů i dalších akcí mládeže.

Twitter slouží mimo jiné jako přehled všech aktualit. Skrze Twitter se dozvídáte aktuální informace z klubu, který z hradeckých hráčů byl pozván do reprezentace, jak se daří hradeckým borcům, kteří působí v Chance lize... Twitter je také ideálním místem pro další oficiální informace.

YouTube, na kterém má i Mountfield HK svůj kanál, je rájem videí. Kromě tradičních videorozhovorů zde najdete děkovačky ze zápasů, a to jak A-týmu, tak mládeže. Na YouTube také probíhá diskuzní pořad, jež nese název Na tribuně! nebo měsíčník ze zákulisí hradeckého hokeje s názvem Na hokejovém soutoku.

Instagram je jakožto nejpopulárnější obrazová sociální síť využívána, stejně jako všechny ostatní, prakticky každý den. S hradeckým Instagramem se můžete dostat do zákulisí, připomínat si narozeniny hráčů, statistické milníky, momentky ze zápasů či detailní snímky. Instagram využívá množství hráčů Mountfieldu HK, které můžete prostřednictvím této sítě sledovat. A i zde je čas od času možné získat nějakou parádní cenu prostřednictvím soutěže.