Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

kosáček
2.10.2023, 14:04
Dobrý den,
o bílá místa na mantinelech není zájem?

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím jsme na tato místa nesehnali partnery, ale pracujeme na tom :-).
Hrusin (Hradec Králové)
2.10.2023, 12:05
Dobrý den pane Kmoníčku,
chci se zeptat z jakého důvodu nehraje Káca a jestli s ním nadále počítáte, nebo ho snad chcete trejdovat ?

Děkuji za váš čas a ať se daří.Odpověď:
Dobrý den,
viz předchozí odpovědi.
ctvrtka (Hradec Kings)
2.10.2023, 06:29
Dobrý den,
copak je s Kácou? Má zaječí úmysly?

Díky předem za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
já doufám, že ne. Pokud by se však nedostal delší dobu do sestavy, asi bychom to řešit museli. Doufám však, že tato varianta nenastane.
PINQIN (HK)
1.10.2023, 22:59
Dobrý den,

co se děje okolo Filipa Pavlíka? Minulou sezonu kapitán, spolehlivý, prověřený, zkušený bek, s mimořádnou ranou navíc, co má v našem klubu nějakou historii a postavení... a najednou jen tak bez komentáře vypadne ze sestavy? Co se stalo a co se s ním dít bude? Už takhle tu obranu nemáme nejširší.

Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
Filip byl teď mimo sestavu ze sportovních důvodů, nic jiného v tom nemusíte hledat. Nevím, "jaký komentář" máte na mysli, trenéři se snaží skládat v daný moment nejsilnější sestavu dle jejich názoru a nikde to komentovat nemusí, samozřejmě kromě komunikace s hráči.
Já doufám, že se Filip vrátí co nejdříve do sestavy a začne potvrzovat svoje výkony z předchozích sezón. Myslím, že si to přejeme všichni. Nic jiného v tento okamžik neřešíme.
94adamoravec (Hradec Králové)
1.10.2023, 22:23
Dobrý den,
Můžeme v následujících dnech očekávat nějaký trejd?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím se žádný neřeší, ale samozřejmě to možné je.
Enduuu (Hradec Králové)
29.9.2023, 11:16
Dobrý den,
Plánuje klub nějak omladit tým do dalších let? Když se podíváme třeba na obranu, tak tam má 5 hráčů 30 let a více, v Kolíně nám dobře dorůstá duo Pajer, Moravec, plánujete je další rok kompletně začlenit do Á-týmu?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
plánujeme to, ale to není jen otázka plánu. Rádi bychom to udělali, protože je to správná cesta, a to i z ekonomického hlediska. Mladí hráči nás, zejména trenéry, musí však přesvědčit o tom, že mají přístup, chování a především výkony na extraligu.
94adamoravec (Hradec Králové)
28.9.2023, 19:41
Dobrý den,
1.Nechcete zkusit podepsat některé hráče na try-out?

2.Jak to vypadá se Smolim, hledá si nové angažmá nebo vyčkává na šanci u nás? V Kolíně asi hrát nechce a čekat v jeho věku na šanci podle mého nedává smysl, nechceme ho zkusit vytrejdovat?
3. Dostane zítra v základu šanci Moravec nebo Pajer?
4. Chceme opravdu někoho přivést? Nebo jen kdyby se objevil zajímavý hráč tak o tom budeme uvažovat? Protože zajímavý hráč (Kirk) se už objevil a neměli jsme zájem.
Děkuji za odpovědi, omlouvám se že dotazů je trochu více.

Odpověď:
Dobrý den,
1) Je to jedna z možností, které se nebráníme.
2) Smoli je stále součástí týmu a měl by zítra naskočit. Nevím, jestli si hledá nové angažmá.
3) Ano, Moravec by měl zítra hrát.
4) Za každou cenu nepotřebujeme nikoho přivést. Navíc čekáme, jestli se náhodou nestane něco pozitivního v otázce dopingové kauzy našich hráčů.
To je v pořádku. Mějte hezký víkend.
Marek2001 (Hradec Králové)
28.9.2023, 13:52
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak to vypadá s marodi? Mám na mysli Bartéze, Perreta a Eberleho.

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
nemělo by se jednat ani u jednoho z nich o dlouhodobé zranění, ale o víkendu by nastoupit nikdo z nich neměl. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet, ale věříme, že by se mohli příští týden objevit v sestavě. Na druhou stranu dostanou šanci další hráči širšího kádru, což je dobře.
PINQIN (HK)
28.9.2023, 12:12
Hezký sváteční den, pane inženýre,

ačkoliv vím, že stěžovat si na rozhodčí je jednak trochu ostudné, a především pak marné, nemůžu si pomoct a nezeptat se: Čí výkon tu byl hanebnější a amatérštější: Duo Kika+Sedlák s Libercem, dvojička Pilný+Sedlák, anebo včera Hribik+Veselý?

Bohužel dojem z často pohledného hokeje opakovaně kazí rozhodčí. Dívat se, jak nejednotně posuzují zákroky, jak necitlivě berou otěže utkání do rukou a jak ho často tendenčně ovlivňují mi zcela upřímně bere chuť na ten hokej chodit. Přijde mi, že v letošním ročníku se to v našich utkáních zhoršilo - nemáte také ten pocit? Lze vyloučit myšlenku, že by bylo zadání Hradec řezat? Na druhou stranu je pravda, že jména Kika, Pilný, Hribik, Pražák, Úlehla pískají špatně téměř vždycky, takže třeba to pouze neumí...

A konečně poslední dotaz: Co proti tomu může klub všechno dělat? A dělá to? A co na to komise rozhodčích? Nemůže si nebýt vědoma faktu, že rozhodčí kvalitativně za extraligovými hokejisty výrazně zaostávají - a nečinnost Šindlerů, Halasů a dalších odpovědných funkcionářů ČSLH v tomto ohledu extralize i českému hokeji velmi škodí.

I nadále držím pěsti v bojích za Hradec na ledě i u zeleného stolu!

Odpověď:
Dobrý den,
asi Vás moje odpověď neuspokojí, ale já si v žádném případě nemyslím, že by jejich rozhodování bylo vědomě namířeno proti našemu klubu. A to i přesto, že se mně jejich rozhodování v posledních zápasech moc nelíbilo. Máme možnost si “stěžovat” dle řádů a nebo normální komunikací s předsedou KR p. Pešinou. P. Šindler a ani p. Halas nemají s extraligovými rozhodčími nic společného. Prvně jmenovaný je šéfem KR ČSLH, která řídí rozhodčí v mládežnických soutěžích a seniorských soutěžích od Chance ligy dolů.
Díky za držení pěstí 😉. Přeji Vám hezký víkend.
SlinkyyHK (Hradec Králové)
27.9.2023, 21:47
Dobrý den
Chtěl bych se zeptat zda plánujete vetovat hlavního rozhodčího dnešního zápasu Hradec vs. Litvínov. Výkon pana Hribika byl otřesný, myslím že příklady uvádět nemusím. Nespokojenost byla slyšet jak v kotli tak po celém stadionu.
Děkuji.
S práním hezkého dne. Slinkyy

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím ne. Myslím, že ani výkon rozhodčích v předcházejícím domácím utkáním nebyl dobrý.
Další stránky
123456>>