Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

jkili (Hradec Králové)
25.9.2022, 20:17
Dobrý den,

odpověď na dotaz: sektor stání domácí. Asi si kuřáci myslí, že se skryjí v ´davu´. Jenže když vyfukují ´vuni´ nad sebe, těžko uniknou pozornosti. Když to nevydrží, at nechodí na hokej.

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za odpověď. Předám informace pořadatelské službě. Pokud byste však někoho takového viděl, bylo by dobré informovat kohokoliv z pořadatelů přímo na místě.
Děkuji
VS16
22.9.2022, 15:18
Dobrý den,

Budete zkoušet kontaktovat Samuela Bučka? Měl nakročeno do NHL/AHL, zvolil pohodlnější (a v dnešní době kontroverznější) cestu do KHL, kde byl teď ukončen jeho kontrakt, ale hráč to kvalitní a určitě perspektivní je. Mohl by se z něj stát ten nadstandartní hráč.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
je to velmi čerstvá informace, ale prozatím jsme o tom neuvažovali.
ctvrtka (Hradec Kings)
22.9.2022, 15:11
Dobrý den,

chtěl bych se zeptat, co je s Matějem Pinkasem, je zraněný?
A kde skončil Daniel Dvořák?

Děkuji.

JČ.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, Pinky měl zdravotní problémy, ale doufáme, že se příští týden již zapojí do tréninku. Prozatím nevím o tom, že by někde chytal.
zdenecHK
21.9.2022, 16:12
Dobrý den, rád bych navázal na předchozí dotazy a jeden přidal...
1. Zmiňujete, že Radek Pilař nebude delší dobu k dispozici, uvažují trenéři o nasazení Koukyho? Mám pocit, že by se nám hodil do oslabení, které letos zatím není naší silnou stránkou.
2. Druhý dotaz míří na obchodní manažery... Docela by mě zajímalo, jak vlastně pracují. Naše společnost byla jeden rok partnerem klubu (2019/20). Kvůli propadu tržeb během covidu jsme spolupráci přerušili, ale překvapuje mě, že se od té doby někdo z klubu aktivně neozval. Já osobně bych jako první obvolal bývalé partnery a zeptal se, co mohu udělat pro obnovení spolupráce...
3. Díval jsem se do zprávy Finančního výboru města s výsledky hospodaření klubu a zaujalo mě, k jak velkému propadu průměrné návštěvnosti a tržeb z prodeje vstupného došlo. Máte nějakou objektivní analýzu propadu návštěvnosti? Nemyslím nějaké odhady od stolu a obecnou argumentaci typu ”covid, všeobecné zdražování, nejistota,...” apod. Ptali jste se reálných permanentkářů, proč své předplatné neobnovili? Možná je na čase se tím zabývat, jde o částku v milionech korun každý rok.
Děkuji a ať se daří.

Odpověď:
Dobrý den,
1) Radek Pilař nastupoval v posledních zápasech v obraně, kde máme možnost ho nahradit Gasparem nebo Rymshou, popř. i jiným obráncem z Kolína. Samozřejmě trenéři o možnosti použít Koukyho vědí, takže záleží na jejich rozhodnutí.
2) Jsme v kontaktu i s bývalými partnery, ale děkuji za upozornění, proberu to s obchodním ředitelem. Jinak obchodní manažeři jsou noví a "rozjíždějí" se postupně, ale seznam současných i bývalých partnerů mají.
3) Propad příjmů ze vstupného a částečně i z permanentních vstupenek byl způsoben zejména Covidem, resp. zákazem vstupu fanoušků (sezóna 2020/2021) a omezenou kapacitou 1000 fanoušků po větší část sezóny (sezóna 2021/2022). To je zcela objektivní fakt. Jinak k žádnému většímu propadu v prodeji permanentních vstupenek nedošlo, letos jsme dokonce překročili průměr prodaných permanentních vstupenek za předchozí roky. Obecně však chodí na hokej méně lidí, což se týká drtivé většiny dalších stadionů, důvody jste uvedl sám ve své otázce.
Marek2001 (Hradec Králové)
21.9.2022, 10:39
Dobrý den jak to vypadá s Jordim bude nejbližším zápasu k dispozici ?

Odpověď:
Dobrý den,
nevypadá to dobře, určitě nebude k dispozici min. 3-4 týdny, stejně jako Radek Pilař.
Kosáček
20.9.2022, 13:55
Dobrý den,
jak se daří novým obchodním manažerům?

Odpověď:
Dobrý den,
zatím bez výraznějších výsledků, ale víme, že doba není na shánění nových partnerů ideální. Navíc právě probíhá další výběrové řízení na obchodní zástupce, tak uvidíme, jestli se nám někdo vhodný na tuto pozici objeví.
VS16
19.9.2022, 10:56
Dobrý den,

Neplánujete pozvat ke vhození “čestného buly” Patrika Kincla? O víkendu obhájil titul ve střední váze v největší české mma organizaci a určitě by si zasloužil, aby mu v jeho rodném městě zatleskala plná hala za to, jak reprezentuje Hradec Králové. Klub by tím navíc ukázal své sepětí s městem a jeho obyvateli.

Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za zajímavý tip. Samozřejmě sledujeme také další sportovce z našeho města, potažmo kraje. Už v minulosti vhazovala „čestné buly“ například tenistka Kateřina Siniaková. U Patrika Kincla se jedná o pás v české organizaci Oktagon, kde se pravděpodobně schyluje k dalšímu titulovému duelu s Karlosem Vémolou během prosince. Pak bychom chtěli Patrika oslovit. Podobně uvažujeme i o Davidu Dvořákovi, který se dokázal prosadit v nejprestižnější organizaci UFC a na americké půdě dokázal vyhrát jako první český bojovník třikrát v řadě.
jkili (Hradec Králové)
17.9.2022, 14:38
Dobrý den,

pořadatel i nadále ignoruje mezi diváky bod 5.Provozního řádu haly. To máme kuřáky náhrad nikotinu sami vyvádět z haly, nebo jak? Loni jste psal, že je pořadatel seznámen s Provozním řádem haly. Jak to vypadá, asi malo. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
určitě podobného diváka vyvádět nemusíte, ale bylo by dobré na to upozornit někoho z pořadatelské služby. Pořadatelé samozřejmě jsou seznámeni s Provozním řádem haly. Každopádně na to šéfa pořadatelské služby upozorním. Pokud můžete, napište mně, prosím, v kterém sektoru k tomu dochází.
Děkuji
PINQIN (HK)
17.9.2022, 10:41
Dobrý den, pane inženýre,

má cenu na ten hokej chodit, anebo to necháme rozhodčím a stačí si pak jen v novinách přečíst výsledek?

A včerejší výkon zejména sudího Pilného si klub líbit nechá?

A jaký výkon vlastně všichni 4 podali z vašeho pohledu?

Odpověď:
Dobrý den,
i když některé výroky sudích byli velmi diskutabilní, tak je potřeba si říct, že jsme si zápas prohráli sami špatnou produktivitou a nedisciplinovaností, s kterou máme problém od začátku přípravy.
Takže opakuji, rozhodčí nebyli ti, kteří nám prohráli utkání, ale dovedu si od nic představit lepší výkon. A rád bych, abychom se soustředili zejména na naše chyby....
Přeji Vám hezký zbytek víkendu.
Bedan (Hradec Králové)
13.9.2022, 17:02
Dobrý den,

s nadcházejícím startem extraligy přeji hodně úspěchů, ale překvapilo mně že na klubových stránkách není stále zobrazena marodka, abychom měli přehled o tom, kdo nebude moci v pátek nastoupit!?!

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji Vám.
Sekce "marodka" bude určitě s prvním zápasem aktuální. Určitě nebude hrát Jordann, pár hráčů má drobné zdravotní problémy, ale na pátek by měli být připraveni.
Další stránky
123456>>