Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Marek2001 (Hradec Králové)
19.4.2024, 21:11
Dobrý den chtěl bych se zeptat,
Je ve hře návrat Nikity který skončil ve Francii?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
postoj státu se prozatím nezměnil, takže není.
Lukas120705 (Týniště nad Orlicí)
19.4.2024, 20:09
Dobrý den, pane Kmoníčku

Máme zájem o Tomáše Rachůnka?

Odpověď:
Dobrý den,
v tuto chvíli nemáme.
Bedan (Hradec Králové)
19.4.2024, 14:18
Dobrý den,

myslim, že výsledky disciplinárních řízení v letošní sezóně už přestávají být i k smíchu. Rozhodnutí Ujčíkovy komise jsou nekonzistentni a někdy se dokonce vymykají zdravému rozumu. V poslední době např. Pánikovo kopnutí do soupeře na zemi v 1. finále ocenila pouze pokutou údajně z důvodu nízké intenzity, přestože šlo o vrchol nesportovniho chování (bez ohledu na intenzitu) a píchnutí od stejného hráče do obličeje po odpískání v 2. finále komise vůbec neřešila! Domnívám se, že postihování nesportovní chování by mělo být vzhledem ke snaze o fair play hru zásadní!
Nemyslíte, že by bylo na místě, aby se pro nadcházející sezónu APK zabývala změnou složení komise? Při současném způsobu rozhodování nemůže mít u hráčů žádný respekt.

Děkuji za odpověď a přeji hodně úspěchů při stavbě týmu pro nadcházející sezónu.

Odpověď:
Dobrý den,
myslím, že se k tomuto tématu určitě na nejbližším jednání APK LH vrátíme.
freedom172
19.4.2024, 09:02
Dobrý den pane inženýre,

má z Vašeho pohledu nějaký smysl hrát vůbec baráž o extraligu? Vsetín je dobitej po playoff (loni Zlín), Kladno zase na baráž čekalo 40 dnů. Navíc první dva zápasy jasně ukázaly, jaký je rozdíl mezi extraligou a první ligou. Je vidět, že týmy z první ligy nemají absolutně žádnou šanci. A formát jakým je nastavená baráž jim navíc vůbec nepomáhá. Bude na APK probíhat po sezóně nějaké jednání a případné změně? Nebo se týmy ze spodku tabulky bojí cokoliv změnit, aby se jich případný sestup nedotknul?

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
otázka asi není, jestli to má smysl. Je to nastavený systém, na kterém se shodla extraliga s tehdejšími představiteli Svazu v rámci podpisu smlouvy ohledně osamostatnění extraligy. O tomto systému se dá hovořit, ale nevím, jestli na tom bude většinová shoda v rámci extraligy, uvidíme. Také jsme tehdejším představitelům Svazu nabízeli různá řešení systému play-off Chance ligy tak, aby finalista nepřišel do baráže unavený a dobitý a extraligový celek nemusel čekat cca 40 dní na baráž, avšak těmito návrhy se zřejmě nikdo nezabýval.
jakublochman
18.4.2024, 20:03
Dobrý den,
Jak dlouhou smlouvu má Tomáě Martinec?
Dáky

Odpověď:
Dobrý den,
ještě na dva roky.
Lojza123 (Hradec Králové)
18.4.2024, 19:25
Dobrý den,
měl bych na Vás pane inženýre,tři dotazy:
1) zveřejníte ještě nějaký příchod před 1.5.?
2)kolik máme v současné chvíli hráčů se statusem cizince?
3)neuvažovali jste nad angažováním hráče E. Tralmakse?
děkuji za Váš čas a odpovědi


Odpověď:
Dobrý den,
1) Ano, většinu.
2) 5.
3) Uvažovali, ale je to u něho složitější, navíc má ještě smlouvu pro příští sezónu na Kladně.
jakublochman
17.4.2024, 17:10
Dobež den
Bude koukal pokračovat v Kolíně?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím nevím přesně, myslím, že asi ne.
Lojza123 (Hradec Králové)
17.4.2024, 12:33
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, zda můžete prozradit kolik českých hráčů oslovili ? Dekuji

Odpověď:
Dobrý den,
přesně to spočítané nemám, ale na každém postu (kromě gólmanů, tam jich bylo méně) jsme prvotně vybrali do cca 10 zajímavých jmen ihned po obdržení prvních seznamů "volných" hráčů od agentů, což bylo někdy v říjnu 2023. Poté jsme si určili priority a oslovili dané agenty.
David_1133 (Hradec Králové)
16.4.2024, 22:33
Dobry den, vy jste říkal že sháníte nějakého lídra do útoku. Chtěl bych se zeptat jestli preferujete centra nebo křídlo?
Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
pokud to bude lídr a kvalitní hráč, tak je to asi jedno. Máme v týmu hráče, kteří mohou hrát jak centra, tak křídlo, takže uplatnění určitě najdeme :-).
Filipbal
16.4.2024, 19:03
Dobrý den, pane GM, chci se zeptat:
1) Jak rozdílný je náš rozpočet oproti tomu v Mladé Boleslavi? Pokud je zhruba stejný jako náš, tak čím to je, že se mluví o mohutném posilování Mladé Boleslavi i českými hráči a nám se prozatím nepodařilo přivést českýho útočníka, typově kterého jste psal, že hledáme?
2) Nemyslíte, že je potřeba posílit i v brankovišti a obranu? Přecejen odešli tři brankáři a psal jste, že jsou podepsaní jen dva, u obránců je situace stejná. Chápu, že situace v brankovišti vznikla, že jsme měli tři brankáře v uplynulé sezoně proto, jak jste nebyli spokojení s brankáři, a z obránců odešel i Gaspar z širšího kádru, ale i tak pokud pokračuje spolupráce s Kolínem, tak nebylo by vhodné přivést alespoň jednoho brankáře a beka a dát jim dvoucestný smlouvy?
3) Nemyslíte, že by bylo vhodnější podepsat Jaspera, než čekat jestli se nějaký vhodný cizinec objeví? Přecejen aby se nestalo, že se nám cizince nepodaří sehnat a Evan už si mezitím najde jiný angažmá. Nehledě na to, že narozdíl od nového zahraničního hráče už je Jazzy alespoň částečně aklimatitozaný v našem týmu.
4) Celkově, když odešel Oliver a jsou podepsaní tři útočníci a odešlo jich celkem šest, chcete teda přivést do útoku minimálně jednoho Čech a jednoho hráče ze zahraničí?
S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
1) Nevím, jak je rozdílný. Každopádně jsme jednali i my s některými hráči, kteří se nakonec rozhodli pro MB a jedním z hlavních důvodů byla dojezdová vzdálenost do Prahy. Takový útočník není ale ani v MB.
2) Nemyslíme, s brankáři a obránci jsme relativně spokojeni.
3) V tuto chvíli si to nemyslíme.
4) Jednoho českého hráče určitě.
Další stránky
123456>>