Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

freedom172
1.4.2023, 18:45
Dobrý den,

v mediích se objevila zpráva o přestupu Neda do Třince. Co jsem četl, vyjadřoval se k tomu i pan Schön. Rád bych se zeptal, jelikož má u nás ještě Nedo na rok smlouvu jestli se nepletu, tak kolik z tohoto přestupu dokážeme my jako klub ”vytřískat”? Přeci jen je Nedo velmi kvalitní ”zboží”. Je ve hře i nějaká náhrada z Třince, jakože klasický trade? Nebo je možnost Neda vyloženě prodat? Jako to funguje třeba ve fotbale...

Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Dobrý den,
ano, četl jste správně.
Myslím si, že to bude zajímavá částka. Hlavně s ohledem na to, že se dnes hráči již "neprodávají", a to z důvodu možnosti opakovaného hostování přes nesouhlas mateřského klubu. Tímto způsobem, tj. tedy za 300 tis. Kč za rok, se dnes řeší drtivá většina všech pohybů hráčů mezi ELH kluby. O trejdu v tomto případě neuvažujeme.
VS16
31.3.2023, 10:15
Dobrý den,

Už teď se dá říct, že tahle sezona skončí úspešně. Patříme mezi 4 nejlepší kluby v republice. Pracujete v klubu už na strategii prodeje nových permanentek? Reálně musí klub začít prodávat co nejdřív, aby si lidé nevybírali mezi hokejem a fotbalem. Navázat prodej permic na letošní úspěch a případně i na příchod nových hráčů. V minulosti se s prodejem začalo často až v červnu, letos by to bylo vzhledem natěšeností lidí na nový Malšák pozdě. Hned 1. 5. začít kampaň. Videospoty s hráči, billboardy po městě apod. Návštěvnost napříč ELH byla letos horší než v předcovicových dobách, teď musí zapracovat marketingový tým a pokusit se prodat co nejvíce permic. Bylo by fajn to postavit na nějakém hesle “Každý fanoušek je investor”, nebo něčem podobném.

Odpověď:
Dobrý den,
souhlasím s Vámi v tom, že tato sezóna je již teď úspěšná. Na druhou stranu se ji určitě pokusíme ještě o něco vylepšit. Také Vám děkuji za "radu", kterou předám na ticketingové oddělení.
Každopádně nějakou představu máme, budeme ji ještě dopracovávat a poté ji předložíme představenstvu.
Přeji pohodový víkend.
Cenda1986 (Nechanice)
30.3.2023, 14:42
Dobrý den pane Kmoníčku chtěl jsem uvolnit permici kamarádovi, ale bohužel v aplikaci to nejde je nějaký problém?
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
bohužel to v současné verzi aplikace nejde. Momentálně pracujeme na redesignu, který mimo jiné bude obsahovat i tuto funkci.
zdenecHK
27.3.2023, 13:17
Dobrý den,
nemáte zamotanou hlavu v otázce brankářů na příští rok? Má Machovský podepsáno jinde? Neřeší sportovní úsek i nějakou jinou variantu než Bartošák - Kiviaho?
Děkuji a přeji správná manažerská rozhodnutí

Odpověď:
Dobrý den,
nemám, protože brankářskou dvojici na příští sezónu máme již nějakou dobu velmi kvalitně vyřešenou.
Děkuji za přání.
Cenda1986 (Nechanice)
27.3.2023, 13:02
Dobrý den pane Kmoníčku
Nejdříve bych chtěl pogratulovat k postupu do semifinále a teď k otázce: jednáte nebo už jste vyjednali nějakého TOP útočníka na příští sezónu?

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji za gratulaci.
Nějaké nové útočníky jsme podepsali, věříme, že nám kvalitu do týmu přinesou, s jedním ještě jednáme. Až skončíme sezónu a zjistíme naše finanční možnosti, sedneme si s vedením a uvidíme, zda ještě pro nějakého kvalitního útočníka budeme mít budget.
REFS
27.3.2023, 10:38
Dobrý den, obrovská gratulace k postupu, poslední zápas měl úplně všechno :-)

Můj dotaz, resp. námět je na ohraničení prostoru pro fanoušky hostí v přízemí. Bylo by mnohem lepší na tahle vyprodaná utkání nechat koridor k průchodu pro domácí fans od hlavního vchodu vlevo a to včetně toalet (pro hosty postavit venku 10 TOI, jako to dělají třeba v Brně a plot uvnitř nechat jen ke schodům nahoru a občerstvení v rohu). To, co se děje při přehrazení části stadionu o přestávkách, je fakt síla, nedůstojné fronty na WC, lidi se mačkají a třeba s dětmi vyrazit na hokej není nic moc. Náš zimák asi jen tak nezměníme, ale tohle opatření by dost vyřešilo.

Otázka taky je, jestli kromě derby s Pardubicemi (Kometou) je třeba ty ploty vůbec stavět, když hodně fanoušků hostí se normálně pohybuje po stadionu, já si třeba venku taky kupuji na sezení a neměl jsem nikdy problém. Liberec, Vítky, Třinec bývají fanoušci v pohodě.

Držíme palce, 10.sezona si ten titul zaslouží! :-)

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji :-).
Předám Váš podnět (otázku) šéfovi pořadatelské služby, protože si toto řeší oni sami ve spolupráci s Policií.
karlos1221
24.3.2023, 12:23
Dobry den, nejdrive gratulace ke vcerejsi vyhre a dnes doufam v 3 bod do serie :-)

Mam dotaz zda byl podan podmet k reseni DK na Kvaču za ranu vyrazeckou na Radu Pavlika.

Dekuji za odpoved


Odpověď:
Dobrý den,
ne, na tento zákrok jsme podnět nedávali.
Enduuu (Hradec Králové)
22.3.2023, 10:41
Dobrý den pane Kmoníčku chci se jen zeptat jestli nám můžete prozradit jestli ten nový podepsaný obránce je z české ligy nebo ze zahraničních lig?

Odpověď:
Dobrý den,
letos nehrál v české lize a na ostatní si budete muset počkat :-).
Honza13
21.3.2023, 08:46
Dobrý den, včera nedohrál Eberle.
Bude fit k dalšímu utkání?

Odpověď:
Dobrý den,
omlouvám se, ale zdravotní stav našich hráčů nebudeme v průběhu PO zveřejňovat.
HKCH1 (Hradec Králové)
20.3.2023, 21:21
Dobrý večer pane Kmoníčku,
nejprve gratulace celému týmu za dnešní vítězství a poprosím Vás o názor na dnešní výkon hráče Wereka v 2 domácím zápase?
Jak hodnotíte vyřazení nejslabšího hráče našeho týmu Smoleňáka trenérem Martincem?
Za nás fanoušky, naprosto správné rozhodnutí, jak jste sám viděl hráče Wereka, výkon včera a dnes, noc a den! ( každý hráč přiřazený do 4 lajny k hráči Smoleňákovi jde výkonnostně jen dolů, možná k zamyšlení, o něčem to svědčí), ale to už necháme na vedení MHK!
Přeji celému týmu hodně štěstí v Liberci a pevně věřím, že letos MHK na finále má!

Odpověď:
Dobrý den,
dle mého názoru odehrál dnes Ethan nejlepší utkání v našem dresu, k čemuž mu pomohli i jeho spoluhráči v lajně. Stále však čekáme více.
Tomáš chtěl udělat nějakou změnu a zareagovat na hru Liberce. S jeho rozhodnutím nemám problém a respektuji ho, protože hlavně on je zodpovědný za výsledky našeho týmu.
Děkuji za přání.
Další stránky
123456>>