Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Filipbal
6.2.2023, 14:19
Dobrý den, máte chybu ve statistikách. Kivi má už pět nul a má chybně stejnou procentuální úspěšnost zákroků jako po zápase s Budějovicemi. Nevím, jestli je chyba ještě jinde, to jsem nekoukal. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za upozornění, statistiky byly upraveny – nyní by měla být tato čísla v pořádku.
S pozdravem Jan Vavřina
emvee75 (HK)
21.1.2023, 11:22
Dobrý den, sem na diskuzní fórum dlouhodobě chodí trollovat a urážet náš klub jistý petrehk999. I přes několikeré hlášení jeho příspěvků stále admin nic nedělá. Bylo by možné zjednat nápravu? Stačí si přečíst jeho příspěvky z posledních několika dní. Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
vizte předchozí odpověď – některé nevhodné příspěvky byly skryty, u opakujících porušení pravidel jsme přistoupili k blokaci uživatele.
S pozdravem Jan Vavřina
Petrdknl (Dvůr Králové nad Labem)
20.1.2023, 20:44
Dobrý den, mohli by admini na diskuzním fóru začít něco dělat a banovat přispěvatele a jejich příspěvky, které nejsou v souladu s pravidly - viz “aby se nám Lev zranil” atd… nepřijde mi to celkem v pohodě, aby nám sem lezli přispěvatele z Pardubic a hloupě provokovali. Děkuji za fanoušky Hradce a byl bych rád, aby se tento neustálý problém vyřešil.

Odpověď:
Dobrý den,
jak už to tak bývá, derby opět vyvolalo emoce nejen na ledě a stadionu, ale také na diskuzním fóru. Vulgární příspěvky jsme proto skryli a uživatelům, kteří se takto provinili opakovaně, zamezili v přístupu.
S pozdravem Jan Vavřina
nevim_ok?!
15.1.2023, 22:01
Dobrý den, mohu se vás zeptat, jak to vypadá s Nikitou Scherbakem. Jestli se vrátí ještě někdy zpět do Hradce. Děkuji.


Odpověď:
Dobrý den,
na to se musíte zeptat ve vedlejší sekci, nicméně podle poslední odpovědi generálního manažera žádná novinka v tomto nenastala.
S pozdravem Jan Vavřina
boyscrime
2.1.2023, 21:18
Dobrý den jaký jsou termíny předkola play off + play off ? Popřípadně kde najdu termíny,Abych mohl si upravit směny nebo naplánovat dovolenou.
Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
předkolo by mělo trvat od 8. do 14. března, čtvrtfinále od 17. do 30. března, semifinále od 1. do 13. dubna a finále od 16. do 28. dubna. Podrobnější rozpis prozatím nebyl zveřejněn, zároveň záleží na našem konečném umístění.
S pozdravem Jan Vavřina
MirekMoucha
2.1.2023, 17:58
Dobrý den,na stránkách klubu postrádám informace i o zápasech jiných mládežnických týmů než těch z akademie.Vím,že někteří se nedávno účastnili turnaje v Plzni a někteří i v USA.Škoda ,že i o nich něco někdy nenapíšete a neinformujete i širší fanouškovskou základnu o jejich výkonech .
Pěkný den
MMM


Odpověď:
Dobrý den,
ze všech zápasů žákovských kategorií jsou na webu krátce po konci utkání kromě výsledku také sestavy či statistiky. Průběžně o dalších aktivitách v žákovských kategoriích rovněž informujeme (např. v minulém období Mikuláš na základně, Týden hokeje apod.). Ode dneška je zároveň ve Lvím bulletinu rubrika Naše naděje, kde postupně budeme představovat jednotlivé kategorie – začínáme 1. třídou. Co se týče výjezdu ročníku 2009 do USA, kluci se v tomto týdnu vrací, poté k tomu přineseme hodnotící článek.
S pozdravem Jan Vavřina
Pifuš
29.11.2022, 23:50
Dobrý den,

chtěl bych jen sdělit, že na našem webu v sekci Fanzóna - Týmové foto chybí foto pro sezónu 2022/2023. Poslední tam je z minulé a předchozích sezón. Prosím o doplnění.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
týmovou fotku A-mužstva jsme doplnili, u mládeže čekáme na dodání ze strany fotografa – předpokládáme, že by v příštím týdnu mohly být k dispozici.
S pozdravem Jan Vavřina
jakublochman
13.11.2022, 13:26
Dobrý den,
Aktivujte prosím rubriku hráči působící v Chance lize?
Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
vzhledem k vysoké fluktuaci hráčů zejména mezi Hradcem a Kolínem (hráči širšího kádru, občasná oboustranná výpomoc, junioři apod.) tuto rubriku momentálně nemáme v plánu znovu aktivovat.
S pozdravem Jan Vavřina
fordman (Hradec Krrálové)
21.10.2022, 22:41
Můj dotaz ohledně blokace ”petrehk999” si dovoluji doplnit o ”Petrdknl”, jejichž ”příspěvky” se mi spojili.
Děkuji.

Odpověď:
Dobrý den,
ať to napsal Petr nebo Petr, ke všem vulgárním příspěvkům jsme přistoupili stejně – byly skryty a dotyční dostali tímto výstrahu.
S pozdravem Jan Vavřina
fordman (Hradec Krrálové)
21.10.2022, 21:54
Dobrý den,
tento web slouží především hradeckým fanouškům, někdy i dost kritickým. V případě níže uvedeného ”petrehk999” žádám o jeho blokaci. Fórum nemůže sloužit pro urážení hráčů, trenérů a klubu, které už hraničí s trestným činem pomluvy. Vyhovíte prosím hradeckým fanouškům?

Přikládám výtvory uvedeného přispěvatele:

”petrehk999
21.10.2022, 21:20
Jen je štěstí, že domácím hrála jen jedna lajna a měli tragické přesilovky i oslabení. I když i tak to bylo kočka/myš. Až se jim rozehrajou další lajny a zlepší hru speciálních týmů, tak bych se v dalším ”derby” možná obával, aby se to skóre na tu ukradenou budějckou kostku vůbec vešlo Smajlík Smajlík Smajlík”

”jděte do prdele a celej ten trenérský štáb po čtvrtfinále vyhoďte”

”Tomáš Martinec nám to dojebal…”

”Toho Rymshu už ne, prosííím Smajlík to je hrozně vygumovaná lopata…”

”...v tabulce na tom budeme stejně a akorád se bude jednat o další promrdanou sezónu… ”

”furt mi přijde lepší mladej Pajer jak tyhle dvě košťata dohromady”

”co vím tak pouze na toho lobotomního zmatkaře Rymshu”

”nemožný pako Rymsha”

Odpověď:
Dobrý den,
dnes se vyrojilo více nevhodných, resp. vulgárních výrazů – všechny takové byly skryty. V případě opakovaného porušení pravidel Diskuzního fóra bude dotyčným zamezen přístup.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>