Redakce a webmaster

Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Filipbal
27.3.2024, 11:25
Dobrý den, bude i přes ”okurkovou” sezonu vycházet podcast Bez bruslí a výjde i posezonní díl Na hokejovém soutoku? Díky za odpověď. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den, poslední díl podcastu Bez bruslí v sezoně 2023/24 pro vás bude připraven příští týden, poté nás čeká vámi zmiňovaná okurkovka. Také další epizoda pořadu Na hokejovém soutoku bude přichystána nejdříve až se startem nového ročníku.
S pozdravem Daniel Krátký
Honza78 (Hradec Králové)
26.3.2024, 16:24
Dobrý den,
mám smělý a nedůležitý dotaz. Mám na google chromu nastavený automatický překlad pro zahraniční stránky. Nevím čím to je, ale pokud kliknu u PC na vaší hlavní stránku klubu, tak mi to upozorňuje překlad z angličtiny do češtiny ač máte stránku v češtině. Podobný problém mám zase na androidu (tablet), kde mi to zase naopak píše překlad ze slovenštiny do češtiny. Teď nevím, zda je to prohlížečem google chromem nebo jsem snad jediný komu toto dělá. Pochopitelně to není tragédie, jen by mě zajímala příčina. Pro mě je to záhada :))

H78

Odpověď:
Dobrý den, omlouvám se, ale na váš dotaz odpověď neznám. Pravděpodobně se jedná o nějaký problém na vaší straně.
S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
21.3.2024, 13:56
Dobrý den, nevím, jestli se jedná jen o tuto jednu chybu nebo je jich více, ale ve statistikách v play-off všechny zápasy odchytal zatím Lukáš Pařík ne jak je uvedeno i Honza Lukáš. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den, upraveno, díky.
S pozdravem Daniel Krátký
Pifuš
11.1.2024, 23:32
Dobrý den,

na webu MHK v sekci Fanzóna - Týmové foto chybí foto ze současné sezóny 2023/2024. Prosím o doplnění.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den, doplněno.
S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
8.1.2024, 21:51
Dobrý den, je Martin Pláněk nemá 14, ale čtyři asistence. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den, upraveno, díky.
S pozdravem Daniel Krátký
Filipbal
7.1.2024, 21:15
Dobrý den, statistiky už tuto sezonu nebudou aktualizovány? S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den, statistiky byly aktualizovány. Nicméně doporučujeme statistiky sledovat primárně na webu hokej.cz, kde budou vždy aktuální a přesné, což se na našem webu ne vždy povede, i když bychom to tak rádi měli pochopitelně také.
S pozdravem Daniel Krátký
YankyHK (Hradec Králové)
4.1.2024, 13:44
Dobrý den,

jak to vypadá se sekcí Statistiky, neplánujete ji nahradit třeba odkazem na nějaké aktuální statistiky? Poslední aktualizace po zápase s Kometou 10.12.

Děkuji a hezký den
Petr

Odpověď:
Dobrý den, do budoucna je to jistě varianta zkusit nějak propojit aktuální oficiální statistiky z webu hokej.cz a statistiky na klubovém webu. Mám ale za to, že to aktuálně možné není, a tak si hráčské statistiky musíme aktualizovat u nás na webu ručně. O odkazu neuvažujeme.
S pozdravem Daniel Krátký

Filipbal
4.12.2023, 13:45
Dobrý den, na našem webu chybí statistiky hráčů za poslední zápasy a přezdívka u Jana Lukáše. S pozdravem Filipbal

Odpověď:
Dobrý den,
snad pochopíte, že nám doplnění po předchozích bouřlivých dnech trochu trvalo :-). Vše bylo doplněno.
S pozdravem Daniel Krátký
zdenecHK
27.11.2023, 16:28
Dobrý den, mám dotaz ke klubové aplikaci. Je nějaké časové omezení, do kdy je možné přeposlat permanentku, když se nemohu zúčastnit utkání? V pátek před utkáním s Kladnem jsem zjistil cca hodinu před zápasem, že jej nestihnu a funkce Přeposlat nebyla aktivní. Myslím, že to může být docela častá situace, když se zaseknu v práci nebo někde na dálnici...

Odpověď:
Dobrý den,
toto časové omezení je nastaveno na dvě hodiny před začátkem každého utkání. Tím se předchází případnému zneužívání této funkce, neboť hodinu a půl před začátkem zápasu je umožněn vstup fanouškům na stadion. V tu dobu musí být funkce uvolnění / přeposlání permanentky již vypnutá.
S pozdravem Jan Vavřina
Pavel95 (Hradec Králové)
8.11.2023, 12:37
Dobrý den,

proč je na webové soupisce A týmu například Kryštof Lang nebo Matěj Pinkas atd. kteří do extraligového zápasu letos nezasáhli a pravděpodobně ani nezasáhnou, naopak tam chybí třeba Adam Novotný, který už má na kontě dokonce jednu branku.

Děkuji

Odpověď:
Dobrý den,
na soupisce jsou i někteří členové širšího kádru, kteří se již před sezonu chystali nebo v jejím průběhu chystají s A-týmem. V případě Adama Novotného se jednalo o krátkodobý záskok, primárně je součástí juniorského a dorosteneckého týmu.
S pozdravem Daniel Krátký
Další stránky
123456>>