Vstupenky na TELH 2024/25

  • Novinka v nastavení cen: Mountfield HK představuje ceny jednotlivých vstupenek, které doznaly několika změn. Tu ovlivňují dvě proměnné: atraktivita soupeře a včasnost nákupu. Důraz je přitom kladen na přehlednost (všechny ceny jsou zaokrouhleny a logicky odstupňovány) a dostupnost (extraligové zápasy lze navštěvovat od 150 Kč, resp. 100 Kč). I nadále přitom platí, že dřívější nákup se vyplatí. Studenti, senioři a další skupiny navíc mohou uplatnit slevu ve výši 50 Kč (doposud 20 Kč) = zakoupit vstupenky už od 100 Kč.
  • Rozdělení do skupin: Vstupenky na zápasy s týmy 1. skupiny atraktivity budou v dané kategorii vždy o 50 Kč dražší než na týmy 2. skupiny atraktivity.
    1. skupina: Bílí Tygři Liberec, HC Dynamo Pardubice, HC Kometa Brno, HC Oceláři Třinec a HC Sparta Praha.
    2. skupina: Banes Motor České Budějovice, BK Mladá Boleslav, HC Energie Karlovy Vary, HC Olomouc, HC Škoda Plzeň, HC Verva Litvínov, HC Vítkovice Ridera a Rytíři Kladno.
  • Dřívější nákup: I nadále zůstávají zachovány výhodnější ceny při zakoupení vstupenky 5 a více dní před utkáním, a to o 50 Kč.
  • Zlevněné vstupné: Sleva na zlevněném vstupném (studenti, senioři apod.) byla navýšena z 20 Kč na 50 Kč. Na extraligové zápasy budou moci tito fanoušci chodit od 100 Kč (2. skupina atraktivity + včasný nákup).
  • Dětské vstupenky: Děti do 130 cm mohou navštívit utkání za stálých 10 Kč bez určení místa.
  • Vozíčkáři: Nárok na vstup zdarma má vozíčkář + jedna osoba jako doprovod (omezená kapacita míst), přičemž klub se startem nového ročníku spustí registrační formulář pro vozíčkáře.

Ceny vstupenek na sezonu 2024/25 proti týmům 1. skupiny

Ceny vstupenek na sezonu 2024/25 proti týmům 2. skupiny