Marketing

V této sekci můžete pokládat otázky zástupcům marketingu hokejového klubu Mountfield HK. Na dotazy Vám odpoví některý z marketingových pracovníků.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

jkili (Hradec Králové)
6.12.2023, 17:15
Dobrý den,

Vaše argumentace a útoky jsou naprosto mimo. 1.občasné nepoužívání diakritiky je ( u mě ) občas záměrné-některé servery jelikož jsou vyrobené a systém na nich též v USA ( většina ), dodnes občas špatně překládají u adresáta onu diakritiku. Což ale není takový gramatický prohlešek, jako nejen Vaše nepřekládání slov z jiného do českého jazyka a prohlašování tohoto, jako správné a za zvyklost. Takže chcete tím tvrdit, že je normální, mluvit a psát na ůzemí ČR, kde je uředním jazykem ze zákona, čeština anglicky? Nikoliv, jen lenost jedinců, překládat z jiného do vlastního jazyka. 2.zvyklost? Děláte si srandu? Hloupá sranda. Chcete říci, že budeme za čas, i po Vašem příkladu, mluvit v ČR anglicky, protože je to i podle Vás, zažitý zvyk? Opět, to nemyslíte i Vy vážně? Zvyk pokaždé neznamená, že je správný a správně používaný, milý pane.

Odpověď:
Dobrý den,
snažím se na nikoho neútočit. Jestli se Vás ta poznámka dotkla, tak se omlouvám. Nicméně bych očekával, že pokud se někdo označuje za „tvrdého zastánce českého jazyka“, bude se snažit být ostatním příkladem.
Každopádně se nemusíte bát, že by v budoucnu vycházely články na našem webu v angličtině nebo kterémkoliv jiném cizím jazyce.
S pozdravem Jan Vavřina
jkili (Hradec Králové)
1.12.2023, 18:31
Dobrý den,

na rovinu reakce: To není uplně muj názor, ale část reakce na problematiku nepřekládání cizích slov do českých které ( jejich překlad ) máme od renomované osoby z UjČ AV ČR. Zatím nejmenované. Ještě jsem, a schválně neuvedl jeden komentář. A to, že toto nepřekládání do mateřského jazyka je kromě ukázky snobismu i ukázkou lidské hlouposti dané osoby, která toto dělá a tím degraduje vlastní jazyk.

Odpověď:
Dobrý den,
někomu může připadat jako degradování vlastního jazyka používání některých cizích výrazů, někomu zase absence diakritiky nebo interpunkce.
Jak jsem již uvedl v předchozí odpovědi, nemyslím si, že vyjadřování klubu a jeho pracovníků jakkoliv vybočuje ze zvyklostí.
S pozdravem Jan Vavřina
ForzaMHK (Hradec Králové)
30.11.2023, 21:06
Dobrý den,

přimlouvám se k postřehu uživatele ”JKILI”. Čeština je krásný jazyk a nevidím jediný důvod k tomu, proč používat výrazy jako ”budget”, ”black friday” apod. Máme na to své, české výrazy a nechápu, proč za každou cenu musíme být ”pokrokoví” nebo jak to nazvat. Jsme český klub.

Odpověď:
Dobrý den,
myslím si, že jazykové vyjadřování redakce, pracovníků klubu a klubu samotného nijak nevybočuje ze standardů, na které jsme v českém (nejen hokejovém) prostředí zvyklí.
S pozdravem Jan Vavřina
jkili (Hradec Králové)
29.11.2023, 20:02
Dobrý den,

reakce na odpověď: bohužel pro marketing MHK, narazili jste na ´tvrdého´ zastánce českého jazyka v dostupných oblastech. Já tato slovní spojení neužívám, jelikož beru české ligy za české. Takže TEL nepovažuji za odnož NHL. Takže ani třeba spojení ´natajmování´ přihrávky ode mne neuslyšíte, ´střelba forwarda ze slotu´ také ne, ale od vás a zblblých médíí, bohužel ano. Navíc, tento způsob užívání cizích slov v jazyce, kde mají adekvátní překlad, není žádnou modernizací jazyka nýbrž ukázkou ubohého snobismu a nevážení si kultury svého národa a i jeho jazyka. Navíc zblblost z přemíry užívání internetu.

Odpověď:
Dobrý den,
děkujeme za Váš zajímavý postřeh, my to cítíme trochu jinak :-)
S pozdravem Jan Vavřina
jkili (Hradec Králové)
26.11.2023, 17:57
Dobrý den,

on je MountfieldHK zahraniční hokejový klub? Že o tom nevím. Pak se ptám, proč a co je Black Friday na zápas s Olo? To neumíte česky? Když to může psát česky ETA a.s., Vy ne? Vraťe konečné vysvědčení ze ZŠ.

Odpověď:
Dobrý den,
Black Friday je v českém prostředí za poslední roky již tak ustálené spojení, že, věřím, není potřeba ho blíže popisovat. Z pohledu marketingové komunikace je tento výraz bezpochyby zajímavější než jeho český ekvivalent. I proto ho využívá naprostá většina společností, řekl bych, že ETA a.s. bude spíše výjimkou.
Český jazyk se obecně stejně jako cokoliv jiného na světě postupně vyvíjí, některá slova se stávají archaickými, jiná zase přejímáme. Taky určitě používáte pojmy jako ofsajd, play-off nebo power-play, i když byste mohl použít český výraz.
S pozdravem Jan Vavřina
Honza78 (Hradec Králové)
4.10.2023, 10:17
Dobrý den,
také mám problém s aplikací. Dával jsem tam to samé heslo a nic. Změnil jsem heslo a stále nejde. Tak teda nevím jak se do toho mám dostat.

děkuji
Honza78

Odpověď:
Dobrý den,
v prvé řadě byste měl, pokud jste tak ještě neučinil, aplikaci aktualizovat a v případě přetrvávajících problémů ji přeinstalovat. Pokud zadáváte správné údaje, už by nic nemělo bránit Vašemu úspěšnému přihlášení. Případně se prosím obraťte na technickou podporu společnosti Enigoo (info@enigoo.cz; +420 461 049 232), kde s Vámi problém dopodrobna proberou a najdou řešení.
S pozdravem Jan Vavřina
MarSka
3.10.2023, 22:36
Dobrý večer marketingu,
nemohu souhlasit s vaším předchozím vyjádřením. Migrace rozhodně úspěšně neproběhla. Musel jsem se nově registrovat, nově nahrávat permanentky. To vše na iOS. Chyba se stát může, ale bylo by fér přiznat chybu, minimálně při prvním vypuštění nové verze.
Pěkný večer
MS

Odpověď:
Dobrý den,
pokud byla Vaše mobilní aplikace aktualizována o víkendu, tak se Vám žádná Vaše data v aplikaci nezobrazovala. Důvody včetně omluvy jsme komunikovali v předchozích dnech – šlo o předčasné spuštění testovací verze, jehož součástí nebyla migrace dat ze staré verze aplikace. Migrace proběhla až v pondělí večer a u drtivé většiny uživatelů úspěšně. Pokud ve Vašem případě nikoliv, kontaktujte prosím společnost Enigoo, kde se pokusí nalézt příčinu i řešení.
To, že se během vydání nové verze aplikace staly chyby (bohužel ne jedna), víme a nemáme problém si to přiznat. Stejně tak se za to omluvit, což i touto zprávou činíme. Podobně to vidí společnost Enigoo, se kterou jsme prakticky v nepřetržitém kontaktu.
Doufáme, že jsme si všemi trablemi už prošli a nová mobilní aplikace bude všem, i díky Vaší zpětné vazbě, hlavně dobře sloužit.
S pozdravem Jan Vavřina
leháro (HK)
3.10.2023, 22:12
Dobrý den, upozorňuji, že podpora tvůrce nové verze aplikace mi tvrdí, že není možné si objednat přes webové stránky vstupenky, aby se následně zobrazily v aplikaci. Ve staré verzi to fungovalo dokonale, ačkoliv to podpora aplikace se jménem Natalie popírá a snaží se ze mě dělat vola. Můžete mi tyto informace potvrdit, vyvrátit nebo upřesnit?

Odpověď:
Dobrý den,
tuto situaci jsme u společnosti Enigoo ověřovali a po hlubším prověření se v minulosti skutečně objednávka přes webovou aplikaci propisovala do mobilní aplikace, klíčem k tomu byl e-mail, který musel být zadaný stejně v objednávce a při přihlášení do aplikace. Dostal jste tedy mylnou informaci, za což se jejich podpora upřímně omlouvá a pracovníci podpory již mají správné informace.
Nicméně podobný princip propisování vstupenek funguje i u nové verze aplikace, podmínkou je přihlášení k LevID (OneID) ve webové aplikaci určené pro nákup vstupenek, a to vpravo nahoře. Přihlašovací údaje jsou totožně s těmi do mobilní aplikace.
Obecně se někteří z našich fanoušků, stejně jako Vy, potýkají s komplikací nepropisování již zakoupených vstupenek do nové verze mobilní aplikace. Důvodem je přechod ze staré na novou verzi aplikace. Již zakoupené vstupenky fanoušci naleznou v e-mailu, zpětně do nové aplikace je z technických důvodů bohužel není možné propsat. U nově provedených nákupů by mělo být vše v pořádku.
Děkujeme za Vaši cennou zpětnou vazbu a věříme, že Vám bude nová verze klubové aplikace již bezproblémově sloužit.
S pozdravem Jan Vavřina
ForzaMHK (Hradec Králové)
3.10.2023, 16:29
Dobrý den,

můžu se zeptat, jak se má člověk dostat do nové verze aplikace, když stávající údaje nejsou platné?

Nezlobte se na mě, ale vy vydáte novou verzi aplikace, která je nefunkční a s problémy odkazujete na Enigoo. Tak proč tu novou verzi propagujete, když nikomu nefunguje. Nehledě na to, že už nefunguje ani ta stará verze, takže momentálně jsme bez APP :-(

Odpověď:
Dobrý den,
migrace veškerých dat proběhla úspěšně, všechny údaje by tak měly být platné. Pokud máte problém s přihlášením, klikněte na "Zapomenuté heslo" a po zadání e-mailu, pod kterým jste se přihlašoval do staré verze aplikace, můžete ve svém e-mailu heslo obnovit.
S Vaší druhou částí zprávy nemohu souhlasit. Několik stovek úspěšně přihlášených a zaregistrovaných uživatelů pár hodin po vydání nové verze dokazuje, že je aplikace funkční. Individuální problémy řeší technická podpora Enigoo a ve většině případů se jedná o chybu uživatele – neprovedená aktualizace, chybná registrace apod. Že s těmito problémy odkazujeme fanoušky na Enigoo má své opodstatnění. Právě tato společnost je dodavatelem aplikace, její vývojáři a programátoři (ve spolupráci se zástupci klubu) aplikaci připravili. Její prostředí, jednotlivé procesy a řešení případných problémů tak znají nejlépe. Jejich podpora je k dispozici každý den od 9 do 22 a dokáží Vám pomoci, pracovníci klubu toto nijak vyřešit nemohou.
S pozdravem Jan Vavřina
cechacek69
3.10.2023, 16:25
Dobrý den, v původní aplikaci jsem měl permanentku i s QR kódem. V nové aplikaci ji mám,ale bez QR kódu. Jde o chybu,nebo je někde jinde? Děkuji za odpověď P.Navratil

Odpověď:
Dobrý den,
podle informací od společnosti Enigoo proběhla migrace dat ze staré verze aplikace do nové úspěšně. Pokud není něco v pořádku, doporučujeme zkusit aplikaci aktualizovat. Pokud by to nepomohlo, obraťte se prosím na společnost Enigoo (info@enigoo.cz, 461 049 232), kde najdou příčinu problému i řešení.
S pozdravem Jan Vavřina
Další stránky
123456>>