Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
26.02.2024, 00:04
… mas pravdu - a ani bych nikdy nechtěl, nebo spis nemohl chtít, aby 16 lety hráč vešel borce o 30 kg těžší po mantinelech Smajlík - to je samozřejmě nesmysl.

Spis se mi zda, ze tam teď nikoho, kdo dokáže “přitvrdit muziku” proste nemáme a “hračičků” máme přebytek 🙈🙈

Navíc nám zoufale chybí koncový hráč - střel doprostřed brány máme nějak moc 🙈🙈🙈
25.02.2024, 22:55
… mno nevím, talent to jistě je ale technicky šikovných hráčů máme teď myslím dost Smajlík
Spis nám chybějí pracanti při práci dozadu a borci, kteří při srážce se soupeřem neodletí jak papír - jak tomu dnes bohužel u našich je 🙈🙈🙈
Dnes to nebyl veselý pohled … Smajlík Smajlík
25.02.2024, 21:16
Jojo, Adam roste s každým střídáním. Je na něm vidět, že si potřebuje na ten dospělej hokej zvyknout, a řekl bych i trochu zrychlit. Ale ten talent na něm je fakt vidět. Měl tam i moc pěknou střelu z kruhu. Jinak všimnul jsem si, že dneska nenastupoval jen ve 4. lajně, ale byl tam i s Alexem a Šťávou. Rozhodně nic nepokazil, bych řekl.
Tak tomu nerozumím?? Jednou Marcel ven a dnes zase Marcel chybí?? Tak jak?? Smajlík Smajlík Smajlík
Tak tomu nerozumím?? Jednou Marcel ven a dnes zase Marcel chybí?? Tak jak?? Smajlík Smajlík Smajlík
25.02.2024, 20:48
Hele, prostě jsme ho z kotle neviděli. Já asi mám představu, o kterém zákroku mluvíš, všimnul jsem si, jak tam Pářa ležel a tak trochu si zajásal rukou, ale ber to tak, že to je přes celý hřiště, a když před tou brankou někdo stojí, tak prostě nevidíme. Fakt to není v tom, že by ho kotel nechtěl vyvolat.
Omlouvám se, ale já tam dnes 100% zápal pro hru a hradecké srdce opravdu neviděl. A nemá to nic společného s tím, že se prohrálo. S Třincem i po derby jsem jim po porážkách rád zatleskal. Ale takhle laxní přístup v takto pro Hradecký hokej slavnostní den se mi fakt nelíbil :(
25.02.2024, 20:30
Přidávám se dnes k těm zklamaným. Nedůstojný výkon.

Ačkoli nás strašně sráží nekvalitní koncovka, nepřesnost a nízká efektivita střelby, první, na čem se musí zapracovat, je disciplína. Není zápas, abychom nedělali hloupý, zbytečný fauly, často v útočným pásmu, nic neřešící, kvůli krvavým očím, za stavu, kdy dotahujem, třeba jsme i v tlaku apod. Zejména tahouni, Okuliar, Jergl, Klíma anebo pracant Perret by si na to měli dávat bacha. Tohle nás sráží ještě víc a přitom je to základ.

A na příští sezónu je nevyhnutelný sehnat dozadu aspoň jednoho mutanta, kterých má taková Olomouc plnou obranu.
Je to úplně jedno, když nás porazí i Olomouc doma tak můžeme vyhučet s kýmkoliv. Vítkovice půjdou ještě před nás, takže tipuji 9. místo po ZČ a předkolo začneme ve Vítkovicích.
a takovej to byl pěknej den....

do 2/3...

aktualizuji otázku... koho do předkola ?
Děláte nám doma radost, to nemohu říct. Místo stavu 3:0 po první třetině, nastane tohle.
Strašidelný zakončení převádíme, a přehrávání ad absurdum.
K dementům v černém, škoda slov. Snad je ta fanynka v pořádku. A po začátku lítání piva k našim fans mělo přijít k vyklizení sektoru.
25.02.2024, 20:20
Prosím té co to meleš ze si fans neváží to je kravina ! Jo můžou hrát blbě , ale tohle fakt asi nebude ten důvod 😵💫
Blbost co píšes . První třetina byla dost dobrá . Potom spadl řemen.po.vyrovnání a přidání druhého gólu. Poto Olmík si to pohlídal
Natěšení po kvalitně odehraném derby se rychle rozplynulo. V první třetině se mělo skoro rozhodnout, místo toho dva slepené góly na začátku 2.třetiny a zbytek byl o hodně kvalitní obranné hře Olmíku. Typická Olomouc, nic co bychom neznali a výsledek špatný. Výkonem mě potěšil Adam Novotný, který roste každým zápasem, což je jedno z mála pozitiv dnešního duelu.
Celkově zklamání.
Zklamání. Takový slavnostní den a oni to zas pojmou lážoplážo. Proč tak žrali led v derby, když doma si fans neváží? Smajlík
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.