Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Víte, někteří z nás by se měli zamyslet nad svými příspěvky. Asi polovina fóra se nestará o náš klub, ale jejich programem a cílem je, co nejvíce urazit a dehonestovat klub našich jižních sousedů. Nevím, jestli bychom se neměli víc věnovat našim hráčům, problémům, výsledkům, kauzám (doping) a novému ročníku. Ti inteligentnější mně rozumějí, ostatní ať do mne kopnou. Přeji všem je to dobré.
K té mládeži bych měl jeden obecný dotaz (nechci se pouštět do toho jestli tady mládež trénujeme dobře nebo špatně).
Když odsud odejde např. 17 letý kluk do juniorky v Americe, je to špatně nebo je to dobře? Za mne tam vidím spíš plusy než ty mínusy. Ale chápu, že klub by tady chtěl vychovat hráče v kvalitě NHL, minimálně na repre úrovni, k tomu srdcaře co tady stráví celou kariéru, který by za žádné peníze jinam nepřestoupil a ideálně aby tady hrál skoro zadarmo. Jenže takhle to nefunguje.
Takže je to špatně, když hráč jde za moře získávat zkušenosti?
Díky, moc pěknej díl. Koreise nemám rád, ale Smoli a hlavně Nakládal to těm polovoslům krásně nandal. Za 3 roky až Dědek odejde si budou moct v perníkově škrtnout sirkou Smajlík a že byl Hradec lepší a díky brankáři postoupili Zm*dovice (asi nemoh říct že i díky rozhodčím).
23.06.2024, 21:34
Jenže kdo z těch mlaďáků, co tam dostali čuchnout, jsou skutečně jejich odchovanci? Beránek a Toman, všechno ostatní vychováno jinde a pouze nakoupeno s již prokázanou kvalitou...
jiná politika a myslím si, že s růstem ambicí bude jejich podíl nižší...

tedy když se nevyletí "super talent"... jako třeba letos vyrostl Ticháček..
Asi se nám tady nerodí ty správné typy. Většina z nás letos očekávala např. výrazné nasazování Pajera a jak to skončilo? Pajer po sezóně s 1 odehraným zápasem za áčko odešel do Litoměřic. Kde je chyba, v čem? Pokud by v něm někde viděli tu správnou kvalitu, tak dneska má podepsáno v extralize...nemá.

A trochu obecně, proč klesá procento U23 v celé ELH? V dřívějších dobách za komančů končili hráči ve třiceti letech, pak ti kvalitní dva tři roky někde v Rakousku a konec kariéry. Dneska hrají vcelku běžně i čtyřicátníci (+jeden padesátník), kariéry jsou delší. Mládí si hold musí počkat.
odkaz

něco dělá asi klub špatně Smajlík
dokonce mi přišlo video a foto od staršího syna :-)))

no když nedáš branku, tak pak můžeš děkovat brankářovi a děkovat za plichtu...

ty body tam byly, na to jsme s naším (MHK) hokejem zvyklí.. :-))
Viděl jsem vlajky,jen škoda,že nebylo vítězství.Turecko bude hodně těžké porazit.Mohla by teoreticky stačit i remíza, když Portugalsko porazí Gruzii a v dalších skupinách to bude,jak má,ale na to se nedá spoléhat.
tak mi přišlo pár obrázků od kamarádů - MHK fans z Hamburku.... a asi bomba :-))

užijte si to chlapi.. :-))
S tím fotbalem to u nás vypadá vážně slibně...

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.