Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
03.10.2023, 09:10
Hlásím ze mě to již jede kredity a vše naskocilo mám iOS
03.10.2023, 09:07
Vydržať pianier😀😀😀
03.10.2023, 08:47
Aplikace už nejde ani na androidu Smajlík Smajlík Smajlík
Lillu a Kancil děkuji.
03.10.2023, 07:14
Data a kredity by pak měli být správně takže ještě trpělivost prosí
03.10.2023, 07:12
Převážně se to týká iOS
03.10.2023, 07:02
Jj nejde to není to na straně klubu ale IT pracuji na tom a peníze pokud nekomu zmizely se nahradí zpět psali to na X síti
03.10.2023, 06:12
Předpokládám, že nějaké problémy s nasazováním nové verze. Taky se mi nedaří přihlásit. Počkal bych
Nevíte někdo jak se přihlásit do aplikace, píše neplatné přihlašovací údaje i když změním heslo. Moc děkuji.
Pokud se politici v ČR 1000x v jiných případech zaštiťují Bruselem a EU, tak to, že letos nově podepsal ve Francii (předtím Slovensko) a může tam hrát, by mělo znamenat možnost Nikity pracovat i zde. Náš klub je akciová společnost, takže obchodní firma a ta podle tzv. Jednotného trhu EU by neměla být omezená oproti jiné firmě a mít totožné podmínky. Francouzský klub (rozuměj firma) něco může a my ne? Chápu, že je to vždy právní kličkovaná a někdy i boj s větrnými mlýny, ale při troše správné "právní" taktiky by to mohlo dopadnout. Navíc, když od září došlo ke zmírnění podmínek pro činnost ruských sportovců na našem území (právě s ohledem na srovnání legislativy s většinou států EU).
Ano, má smlouvu v Angers, ale nemá tam jak to tak sleduji nějaké výsostné postavení. Staví to tam na jiných hráčích, především na kanadských (7), takže je otázka jestli je tam oboustranná spokojenost. Všechno je vždycky o dohodě, chuti a vůli udělat něco navíc.
Chtěl jsem původně zareagovat jednou dvěma větami a je z toho plachta, tak sorry.
Že nedostal kapitán Pavlík pred sezonou ani cecko ani áčko, tak každému průměrné inteligentním došlo, že se něco děje Smajlík
02.10.2023, 19:32
Doufám že to s Kácou dopadne u nás dobře
pamatujete, když dělal, chtěl dělat SM v HK .. ??

HC Slavia Praha
@HCSlavia
·
49 m
ℹ️ Po vzájemné dohodě s vedením klubu končí ve Slavii sportovní manažer Jaroslav Bednář.
Pokud se nezmění politika s vízy tak mužeme zapomenout na Nikitu a to má ještě platnou smlouvu ve Francii
02.10.2023, 17:20
Záleží pochopitelně ale na tom, kdy začne Pavlík hrát. A jestli vůbec. Pokud ne, na trhu se objeví velmi zajímavé jméno.

Sezony 2021/2022 a 2022/2023
Góly obránců ve hře 5 na 5
1. Balinskis (Litvínov, Liberec) 14
2. Pavlík (Mountfield HK) 9
3. Jank (Mountfield HK) 8
4.-7. Košťálek (Pardubice) 7
4.-7. Demel (Litvínov) 7
4.-7. Jánošík (Ml. Boleslav) 7
Podíl očekávaných gólů s hráčem na ledě *
1. Kempný (Sparta) 61,3 %
2. Doudera (Třinec) 60,6 %
3. Marinčin (Třinec) 60,2 %
4. Moravčík (Sparta) 60 %
5. Pavlík (Mountfield HK) 59,9 %
* Vyjadřuje procentuální poměr, kolik šancí dát gól měl tým s hráčem na ledě a kolik šancí měl soupeř. Nad 50 % víc útočíte a máte převahu, pod 50 % se spíš bráníte. Počítali jsme hráče, kteří za dvě sezony odehráli aspoň 400 minut.
02.10.2023, 17:19
Filip Pavlík v extralize
zápasy 484
góly 64
asistence 117
body 181
Podle informací deníku Sport tuhle informaci dostal hráč hned na začátku přípravy: pro úderný speciální tým s tebou nepočítáme. V minulé sezoně odehrál taky o dvacet minut víc na oslabení než v přesilovce, postupně rostl směrem k téhle roli.

S Litvínovem vyhrál v roce 2015 titul, za dva roky se přesunul do Hradce, kde začíná sedmou sezonu. Vypracoval se mezi klíčové persony, čemuž odpovídá i jeho plat. Takže strčit Pavlíka do garáže taky znamená, že vyhazujete peníze z okna. „Takhle bych to neříkal, ale optimální situace to samozřejmě není,“ říká Kmoníček. „Kdyby měla trvat déle, řešil bych ji. Ale nyní v tomhle bodě určitě nejsme,“ přidává.

Hned se vyrojily spekulace, jak je ve hře obchod s Pardubicemi. Václav Varaďa je trenér, který preferuje zkušené hráče, již hned zapadnou do jeho systému a hrozí přetlak v útoku. Dynamu se brzy uzdraví Martin Kaut. Do hry postupně naskočí Ondřej Rohlík, Adam Musil a klub patří mezi žhavé adepty v otázce angažování Davida Krejčího. Trenérovi se pak líbí Daniel Rákos, nerad by se ho vzdával pro služby B týmu.

Jeden má v útoku narváno, další usadil velké defenzivní jméno na lavičku. Rivalové by si mohli pomoci. Že to zní logicky? Zní. Až na to, že ve vzduchu nic podobného teď nepoletuje. Jen přestupový drb. „Pokud by se Filip do sestavy ze sportovních důvodů dál nemohl dostat, pak bychom asi začali zvažovat, že bychom ho někam na určitou dobu zkusili dát. Ale nyní to není vůbec téma. S nikým nejednám, s nikým jsem se o Filipovi nebavil,“ přiznává Kmoníček.

Nemá v plánu ho pouštět jinam: „Všichni si uvědomujeme, že jde o hokejistu, který je s Hradcem spjatý, má tady dobrou minulost a vždycky patřil k našim lepším hráčům. Za sebe preferuji, aby Filip zůstal a pokusil se navázat na výkony z předchozích ročníků. Ale neřeknu vám, co bude za týden nebo za dva.“

Jak ukázaly poslední sezony, Kmoníček se trejdů úplně nebojí. Za poslední dva roky vyměnil Richarda Nedomlela, Kellyho Klímu a brankáře Štěpána Lukeše v jeho životní formě. Získal Mislava Rosandiče, Jana Eberleho a Filipa Novotného.

„Vždycky je to individuální. Máte hráče, kteří tady mají velkou minulost, jsou s klubem spjatí. Pak máte hráče, kteří chtějí pryč, kde je práce na výměně rychlejší. Nespojoval bych aktuální situaci s dalšími hráči, kteří od nás odešli. Co se týká Filipa, opravdu bych byl nejradši, kdyby tady začal znovu hrát, považuji ho za Hradečáka,“ věří Kmoníček, že tady se obchod péct nebude.
02.10.2023, 17:19
Jan Košťálek, Stuart Percy nebo Patrik Demel skončili za ním. Lepší byl jen jediný bek, Janis Balinskis se 14 góly, který si vysloužil smlouvu v NHL. Hradecký bek je špička, nebo měl by jí být.

Pavlík byl v sezonách 2021/2022 a 2022/2023 výjimečný, jak se s ním na ledě dařilo dupat do útoku a mít šance. Co se týká poměru očekávaných gólů , který dobře vykresluje herní dominanci, patří Pavlík do elitní desítky. Dokonce je tady lepší i než Jérémie Blain, aktuální defenzivní jednička Hradce.

Proto zarazilo, že ho kouč Tomáš Martinec po čtyřech zápasech nové sezony usadil na tribunu. Do jara 2023 hvězda. Od podzimu 2023 hráč kategorie, který musí zabrat.

„Trenéři se snaží nastavit tu nejlepší sestavu, abychom v daný okamžik byli úspěšní a vyhrávali. V tuhle chvíli Filipa viděli sportovně mimo, takže poslední dva zápasy nehrál,“ říká Aleš Kmoníček, generální manažer Hradce. „Komunikuji s trenéry i s Filipem a podle vyjádření trenérů ho začátek sezony nezachytil v nejlepší formě,“ přidává.

Tuhle teorii si poměrně snadno ověříte i v číslech. Čtyři zápasy jsou malý vzorek, nicméně i tady se ukazuje, že s Filipem Pavlíkem hrál tým ve vlastní defenzivní zóně hůř než bez něj, nic extra dopředu. Přesto nevidíte tak často, že posadíte hráče, který byl ještě nedávno na hraně reprezentace. Jeden pohled ukazuje, že ční svojí specializací nad ostatními, jenže na ledě to s ním nešlapalo.

Ještě v minulém ročníku byste si sestavu Hradce bez Pavlíka nedokázali představit. I když pravda, jeho pozice se postupně mění. Tři sezony zpátky odehrál na přesilovce 14 % z času, kdy chodí na led, před dvěma sezonami 12, v poslední se dostal na 9 %. A od podzimu 2023 se přesilovka začala stavět úplně bez něj.
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.