Diskuzní fórum

Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Štulpny ze 3 bych dal k dresům 1 a pak dám hlas pro 1.A už by to chtělo fakt i jinou barvu pro ty gatě vyzkoušet.
07.08.2022, 22:33
z dané nabídky jednoznačně č. 1. Korunky i zlatý proužek působý grafiky zajímavěji než zbytek.

červený dresy fakt ne... a ty zmatený zlomený čárky pod číslama a logama sponzorů se teda taky dvakrát nepovedly.

největší fail je, jak se zmenšil a schoval znak města Smajlík s tím by měl grafik klubu něco udělat...
Za mě také 1, už odhlasováno Smajlík
Bez Facebooku, ale č.1.
Za mě 1 ...
Líbí se mi č. 1, ale nehlasuji nemám Facebook.
U 1. varianty by se mi líbilo kdyby to číslo bylo také do zlata
Tak co říkáte na dresy, pro kterou variantu hlasujete? Smajlík
Osm statečných už v té tréninkové hale bylo před 9 lety Smajlík lepší Zlín a Litvínov, zajímavé bylo, že tam měly dva kotle. Jeden za bránou a druhý hned na brankové čáře. Myslím, že byli dva spíkři dva bubny jeden kotel používal mávačky druhej zas moc ne, ale nevypadalo, že by byly proti sobě, ale bylo to zvláštní Smajlík

Pár fotek z výletu do Berlína, kdo má FB: odkaz
iSport: Novotný vs. Růžička. Kdo vydělá na výměně brankářů?
Nejde o klasickou výměnu kus za kus. Už dlouho před koncem minulé sezony bylo jasné, že Filip Novotný má podepsáno s Mladou Boleslaví. Když hradecký Mountfield sháněl náhradu, plácnul si s Janem Růžičkou, doteď gólmanem Bruslařského klubu. Kdo na tomto souběhu obchodů vydělá?

Analytická data ukazují, že Boleslav. Novotný vykazoval fantastická čísla jak během devíti duelů v dresu Hradce, tak během většiny ročníku v Karlových Varech. Data při hře pět na pět říkají, že Novotný chytal v obou klubech vysoce nadprůměrně. Čelil těžkým střelám, se kterými se zvládal úspěšně prát. Inkasoval méně gólů, než podle modelu xG (očekávané góly) měl.

Novotný patřil ke špičce, prakticky v čemkoli si vzpomenete. Úspěšnost zákroků při střelách z první, ze slotu nebo po křížné přihrávce. Právě v těchto třech kategoriích pak Růžička, který se do branky vloni vrátil po těžkém zranění, patřil mezi nejslabší ligové brankáře. Je důležité zmínit, že Novotný podobně skvělé statistiky vykazoval jak během působení v Energii, tak posléze v Mountfieldu za kvalitnější obranou. Růžička bude na východě Čech brankoviště sdílet s Finem Henrim Kiviahem.
05.08.2022, 21:13
V play off to hlavně zazdil faktor Čihák křivák
Hele asi takhle, Ahti byl a je jen jeden ano nadstandardní hráč. Já bych se toho nebál....no tak nemáme hvèzdu typu Frolíka, Zohorny apod....o větší překvapení můžu čekat. Proč ne zrovna " Brejlovec" Olivier.... nebo Klímovic..Škoda že nedopadl ten mač příští týden..
05.08.2022, 13:18
Cibulskis na Kladno.
Dobrý hráč, ale co jsem někde četl, tak se nechal ukecat zase jen na rok, takže se dá očekávat situace alá Ahti.
Toho bych tu zrovna rád viděl Smajlík Nechci být kritický ale letos zas tak moc s týmem spokojený nejsem, po odchodu Oksanena jsme moc neposílili a zrovna letos si myslím že byla veliká šance nějakého dobrého hráče sehnat.
Nicolai Meyer do Plzně Smajlík

odkaz
Zobrazit od data:
Počet příspěvků na stránku:

Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.

Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.

 
  • Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
  • Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
  • Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
    Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.