Fanoušci
čt 15.6.2017 | Lukáš Štěrovský | Foto: hradeckralove.org

Festival sportu nabídne nábor mladých hráčů či autogramiádu hokejistů

Festival sportu 2017, to je jedinečná akce, na které se od pátku do neděle budou prezentovat sportovní organizace působící v Hradci Králové. Přítomen v Jiráskových sadech, kde festival proběhne, samozřejmě bude formou stánku i Mountfield HK. V neděli se zde navíc bude konat autogramiáda pěti borců z A-týmu. Dorazí Blaž Gregorc, Martin Pláněk, Zdeněk Čáp, Radim Šalda a Jaroslav Dvořák!

Že královéhradecká FORTUNA aréna hostí od 16. do 20. června mistrovství Evropy v basketbalu žen, to už je dlouho známá zpráva. S šampionátem se však pojí ještě jedna zajímavá akce, a to Festival sportu, který proběhne od 16. do 18. června v Jiráskových sadech (každý den od 10 do 18 hodin s výjimkou neděle, kdy je konec už v 17 hodin).

Zúčastní se ho bezmála čtyři desítky hradeckých sportovních organizací prezentujících skoro padesátku různých sportů. Chybět samozřejmě nebude ani Mountfield HK. Ten bude na Festivalu sportu disponovat náborovým stánkem. Od pátku do neděle tak budou veřejnosti k dispozici trenéři se všemi informacemi ohledně náboru mladých zájemců o lední hokej. Ti si budou moci i prověřit své dovednosti, připraveny totiž budou branky, na které si děti mohou zastřílet.

Zlatý hřeb pak nastane v neděli. To bude v hradeckém stánku k dispozici maskot Mounty, konkrétně mezi druhou a čtvrtou hodinou. Od 15 hodin pak proběhne ve stánku číslo 30 autogramiáda hokejistů Mountfieldu, které se zúčastní Blaž Gregorc, Martin Pláněk, Zdeněk Čáp, Radim Šalda a Jaroslav Dvořák. Konec autogramiády je naplánován na 16 hodin.