Aktuální zprávy z klubu
so 6.7.2024 | Klub

Jubilejní desátý ročník! Léto s Mountfieldem HK již opět běží

Po devět let během letních měsíců fanoušci hradeckého hokeje soutěží se svými fotografiemi nejenom z dovolených o zajímavé a hodnotné ceny. Nejinak tomu bude i během léta 2024. I během něj se vrací soutěž s již tradičním názvem: Léto s Mountfieldem HK. A to již podesáté. Zapojte se také! V osudí jsou opět velmi zajímavé ceny v čele s dresem A-týmu Mountfieldu HK z nové sezony 2024/25 s podpisem!

Podobně jako v minulých letech, i letos čeká fanoušky hradeckého hokeje speciální fotosoutěž Léto s Mountfieldem HK. Její princip je stále stejný – ukažte nám i světu, jak trávíte volný čas v hradeckých barvách.

Podmínkou je i nadále viditelný motiv Mountfieldu HK. Jestli na sebe oblečete hradecký dres, tričko, šálu, kšiltovku nebo cokoliv jiného klubového, splňujete podmínky a můžete se do soutěže zapojit. Před létem si svou výbavu navíc můžete rozšířit díky fanshopu Mountfieldu HK, kde pro vás mají hromadu skvělých produktů. Nezapomeňte, že fantazii se meze opravdu meze nekladou a zajímavost fotografie je prvním krokem k vítězství!

Když se v klubových barvách vyfotíte a fotku nám skrze formulář pošlete, bude zveřejněna na klubovém Facebooku ve společném albu s názvem Léto s Mountfieldem HK X. O postupu do finále znovu rozhodne počet „lajků“, které budou uživatelé jednotlivým snímkům udělovat. Fotosoutěž potrvá přes dva měsíce, její konec je naplánován na sobotu 31. srpna 2024 ve 22:00.

Zapojte se do soutěže Léto s Mountfieldem HK X

Pět nejúspěšnějších fotografií se posléze podívá do týmové kabiny, kde sami hráči A-mužstva rozhodnou o finálovém pořadí a tím pádem o tom, která z nich je nejpovedenější. Fotky umístěné dle hodnocení „lajků“ na Facebooku na 6.-10. místě rovněž vyhrávají ceny, v tomto případě ovšem o konečném pořadí rozhoduje výsledek přímo na sociální síti. A jaká ocenění jsou nachystána?

  • Cena za 1. místo: Dres hráče A-týmu Mountfieldu HK s podpisem
  • Cena za 2. místo: Hokejka hráče A-týmu s podpisem
  • Cena za 3. místo: Poukázka do restaurace Pivovarské Domy v hodnotě 1000 KČ
  • Cena za 4.-5. místo: Poukázka na zboží z fanshopu Mountfieldu HK v hodnotě 500 KČ
  • Cena za 6.-7. místo: Kšiltovka Mountfieldu HK
  • Cena za 8.-10. místo: Puk s podpisem hráče

Vybrané snímky budou rovněž zveřejněny v chystané ročence, kde bude několik stran věnováno právě hradeckým fanouškům.

Své fotografie můžete posílat skrze formulář, a to po odsouhlasení podmínek soutěže. Připojit musíte vaše jméno, kontaktní údaje a krátký popis fotky (kde byla pořízena). V případě jakýchkoliv dotazů týkající se soutěže napište prosím na redakce@mountfieldhk.cz

Zapojte se do fotosoutěže i vy a ukažte, jak trávíte léto s Mountfieldem HK!