Hráč října 2017: Patrik Rybár

Přes šest stovek královéhradeckých fanoušků rozhodlo o tom, že nejlepším hráčem Mountfieldu HK za měsíc říjen se stal jednoznačně Patrik Rybár, jenž obdržel 78,79 % hlasů. Hradeckému gólmanovi jste mohli do půlnoci středy 8. listopadu položit dotaz, následně na ně slovenský reprezentant odpověděl. Autor nejzajímavější otázky, kterou určí právě populární „Rybka“, se pak může těšit na dvě vstupenky na utkání A-týmu a klubové tričko s podpisem.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Marťa (Hradec Králové)
8.11.2017, 22:34
Dobrý večer Patriku, nejdříve poděkování za super chytání pro ten náš Hrádeček. Máme Vás rádi a zajímá nás, jakou rybku ☺ máte rád Vy a jestli jste už nějakou chytil? 😀 S pozdravem Kavalovi


Odpověď:
Taky zdravím, nejsem tak vášnivý rybář, abych je chytal, radši chytám puky. :-) Ryby mám k jídlu ale rád, preferuju spíš mořské plody, sushi, lososa nebo tuňáka.
Jan Novotný (Hradec Králové)
8.11.2017, 20:35
Dobrý večer,chtěl bych se zeptat, jestli by Patrik nechtěl jednou přijít trénovat malé gólmany hradeckého hokejbalu.
Děkuji za odpověď.
Honza (8 let)

Odpověď:
Ahoj Honzo, v naší nabité sezóně to není úplně snadné. Hokejbal je navíc trošku jiný než lední hokej, takže si nemyslím, že bych vám nějak hodně pomohl. :-) Zkus ale kontaktovat náš marketing, třeba něco vymyslí. Ať se daří nejen na hokejbale :-)
Sabina (Hradec Králové)
8.11.2017, 18:27
Patriku gratuluji, ikdyž po tvých skvělých výkonech tady, kdo by to nečekal:)

Chtěla bych se jen zeptat, co jsi jako malý chtěl dělat, čím jsi chtěl být bez ohledu na rodiče, peníze, bez ohledu na nic, kam tě tvé srdce táhlo? :)

Odpověď:
Děkuju za gratulaci. Když jsem byl malý, zas tolik jsem nepřemýšlel nad tím, čím bych chtěl být. Vždycky mě to ale táhlo k hokeji, proto ho dělám. Čím jsem byl ale starší, přemýšlel jsem, co když to s hokejem nevyjde nebo se třeba zraním. Proto jsem se soustředil na školu a hledal obor, který by mě bavil. Bylo jich víc – architektura, management, informatika… Nakonec jsem vybral právě informatiku.
Radek (Hradec Králové/MHK)
8.11.2017, 10:08
Ahoj Patriku, když jsi na začátku sezóny nemohl chytat, byl jsi k zastižení na tribuně s přítelkyní. Ta tedy hokeji tedy musí rozumět! :) Chci se zeptat, jestli má tendenci ti po zápase mluvit do toho, jak jsi chytal, co jsi měl udělat jinak nebo tě naopak za nějaký zákrok pochválit?
Díky, Radek

Odpověď:
Ahoj Radku, s přítelkyní jsem už šest let, takže vždycky přesně ví, co má říct, jak se zachovat, naučila se to. Ví, kdy mě má pochválit, podpořit, kdy to potřebuju.
tbfuns:)
8.11.2017, 09:22
Patrik, pozdravujeme zo Slovenska a držíme palce!

Odpověď:
Zdravím na Slovensko a děkuju za pozdrav :-)
freedom172
7.11.2017, 19:11
ahoj Rybko, klobouk dolů před tím co předvádíš v brance! :-) Přeji Ti, ať Ti to vydrží minimálně do finále ;-) a ať se dostaneš na olympiádu ;-) ...chci se zeptat. Nepřemýšlel jsi někdy nad tím, že po vítězným zápase uděláš pod kotlem nějakou ,,show´´ ? Jak to gólmani dělají.. :-) ...díky za odpověď, Honza

Odpověď:
Ahoj, vždycky jsem se držel toho, že brankář má svoje umění ukazovat v brance. Chci se na to soustředit, abych chytal dobře a lidi mě měli rádi hlavně kvůli tomu, jak chytám a ne proto, jakou dělám show po zápase. Nepřemýšlel jsem nad tím a myslím, že se budu držet toho, na co jsem zvyklý. Aby byly vidět mé výkony v bráně a ne pod kotlem na konci zápasu. :-) I když si samozřejmě fanoušků moc vážím a mám je rád, chci se prezentovat takto.
jakub Lochman
7.11.2017, 18:09
Jaká je tvá obvyklá strava před zápasem a denní rutina?

Děkuji za odpověď a tvé výkony.
S pozdravem Jakub - velký hradecký fanda.

Odpověď:
Ahoj Kubo, v profesionálním mužstvu, jakým je Mountfield, máme daný jídelníček před zápasem a společný oběd. Je vždycky něco lehčího, obvykle kuře, aby se nám dobře bruslilo a hrálo. Co se týče předzápasového programu, máme ráno rozcvičku, rozbruslení, pak je rychlá regenerace a hlavně spánek před zápasem, ten je pro mě hodně důležitý.
Lukáš (Chlumec nad Cidlinou)
7.11.2017, 13:00
Dobrý den, co zatím ve své kariéře řadíte nejvýš?

Odpověď:
Zdravím, pokud jde o seniorskou kategorii, tak bronz v loňské sezóně. V juniorech jsem měl se Slovanem zlato, ale úspěch s Hradce řadím výš.
Zdeněk Machovec (MHK)
7.11.2017, 11:30
Ahoj,mohu se zeptat, jak složité je zkloubit studium na vysoké škole a vrcholový sport - lední hokej. Děkuji za odpověď.

Odpověď:
Ahoj, je to velmi náročné, někdy až nemožné. Je to hlavně o hlavě, kousnout se a makat. Sám jsem momentálně v situaci, kdy to musím kousnout, protože je tady spousta zápasů a do toho mám školu.
Kačenka (Hradec Králové-Pouchov)
6.11.2017, 19:13
Ahoj Páto asi víš kdo ti píše...prosím tě opravdu obdivuji Tvuj herní klid a opravdu by mě zajímalo kde je prah toho kdy přejde klid v emoce moc ti přeju hodně toho klidu a dále vynikajicí výkony.Ahoj Kati

Odpověď:
Ahoj Káťo, vždycky se snažím přenést pohodu a klid na mužstvo. Držím se toho a vím, že když budu chytat bez zbytečných emocí a tak, jak chytám, týmu to pomůže. Mám to vyzkoušené a funguje to. Dřív jsem měl někdy nervy, nechal se rozhodit a nepomáhalo to mně ani spoluhráčům. Snažím se být klidný, ukazovat i navenek, že je všechno v pohodě.
Další stránky
123>>