Hráč října 2018: Radovan Pavlík

O nejlepším hráči Mountfieldu HK měsíce října mají hradečtí fanoušci jasno. Je jím Radovan Pavlík, který získal více než 50 % hlasů a předčil další nominované Petra Zámorského a Lukáše Cingela. Hradecký mladík si splnil reprezentační povinnosti a po návratu z Karjala Cupu odpověděl na dotazy fanoušků. Rychlonohý útočník zároveň vybral nejoriginálnější dotaz, jehož autorka (Kateřina Dostálová) se může těšit na podepsané tričko Mountfieldu HK a dvě vstupenky na hokej.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Homer Simpson (Springfield)
12.11.2018, 12:44
Ahoj Ráďo, jaký máš názor na Karla Brejchu? 😂

Tvůj fanda

Odpověď:
Ahoj Homere,
Karla Brejchu znám, vím, že dřív hrál hokej. Nedá se říct, že bychom se spolu nějak víc bavili, ale přijde mi jako fajn kluk.
Lucie (Prostějov)
11.11.2018, 20:35
Ahoj Ráďo,
chtěla bych Ti nejprve poblahopřát k dosavadním úspěchům a k pozvánce do reprezentace a s tím i k prvnímu gólu mezi chlapama. :-) Měla bych na tebe pár otázek:

1) Na loňském mistrovství světa juniorů v Buffalu jsem na sociálních sítích viděla příspěvky, jak se spoluhráči hrajete hry na PlayStationu. Chtěla jsem se zeptat, jaké hry hrajete, kdo z týmu ostatní nejvíc válcoval a jak sis mezi ostatními vedl ty?

2) Někteří s tvých vrstevníků už mají za sebou angažmá v zahraničí, jak se tobě v Americe líbilo? Nelákalo tě zkusit si hokej v zámoří, dostal jsi někdy podobnou nabídku?

3) Perlička na závěr: Robert Záruba a ostatní televizní komentátoři už tě v přenosech několikrát přejmenovali na Rudolfa, nechtěl bys jim poslat jako aprílový žertík kopii rodného listu? :)

Přeji ti, ať se si tobě i týmu nadále daří, moc rádi sledujeme tvůj letošní herní vzestup.

Odpověď:
Ahoj Lucie,
1) To jsi viděla správně, hrajeme hlavně sportovní hry, takže především Fifu a NHL. Nejvíc ze všech hráli Radim Šalda, Martin Kaut a Martin Nečas, já jsem se mezi ně zase tolik nezapojoval. Nejvíc to ovládají Martin Nečas a Martin Kaut, při večeřích se pořád dohadovali, kdo z nich podvádí a že to Šalina (Radim Šalda) neunáší :-) U nás doma hraje PlayStation spíš můj desetiletý brácha, já už mám jiné povinnosti a nemám na to tolik času.
2) V Americe je to úplně jiné, odlišný životní styl. Líbilo se mi, jak jsou tam všichni pro hokej nadšení, každý dělá pro hokej úplně všechno. Hrát v zámoří mě samozřejmě lákalo, ale když jsem tam nebyl vybraný ani do juniorky, tak teď už mě to nijak zvlášť neláká. Je opravdu těžké dosáhnout na tu nejvyšší metu, což je NHL, ale uvidíme…
3) To bych opravdu nechtěl :-) Jsem rád, jaké mám jméno.
Moc děkuju za přání i gratulace.
Tom (Borohrádek)
10.11.2018, 11:49
Zdravím,
gratuluji k reprezentační pozvánce a mám na Vás pár dotazů.
1) Jak vzpomínáte na svoji školní docházku, který předmět patřil k nejoblíbenějším a který byl naopak noční můra?
2) Stala se Vám někdy nějaká banalita ať už před zápasem nebo přímo při něm, na kterou do dnes rád vzpomínate? Např.: zapomenuté brusle
3) Jak řešíte svůj styl a image? Patříte k těm, kteří navštěvují kadeřníka každý druhý týden, nebo jsou pro vás takové věci spíše otravou a berete je jako nutnou výplň vašeho volného času?

Odpověď:
Zdravím Tome,
za gratulaci děkuju.
1) Na základní školu jsem docházel pravidelně. :-) Chodil jsem do hokejové školy na ZŠ Štefánikova, tam to byla pohoda. Pan ředitel Polda nám chtěl ve všem vyjít vstříc. Na střední jsem chodil na SION, tam už to bylo trochu horší, v prváku a ve druháku to ještě bylo s docházkou dobré, od třeťáku se to trochu komplikovalo. Měl jsem individuální studijní plán, takže mi naštěstí také vycházeli vstříc, a nakonec jsem to nějak k matuře dokopal a úspěšně ji zvládl. K předmětům – asi každý sportovec má rád tělocvik, takže ten jsem si užíval, navíc na Štefánikově měli i bazén, kam jsme chodili plavat. Na střední mě nejvíc bavila teorie sportu. Noční můra byla pro mě asi matematika, jak na základce, tak na střední.
2) Mně se naštěstí žádná banalita nestala, ale pamatuju si, že někteří kluci v dorostu často zapomínali kalhoty nebo helmu, tak pak před zápasem přišli s tím že: „Já nemám kalhoty, tak asi nebudu hrát.“ :-)
3) Já mám kamaráda kadeřníka, který dřív hrál hokej, a ten mi vždycky říká, ať chodím každý třetí týden, takže ne každý druhý :-) Ale pokaždé je to jiné, podle toho, jak se domluvíme. Často za ním chodím i jinak, popovídat si a tak. Takže kadeřníka neberu jako otravu, když je to můj známý a můžu si s ním u toho pokecat. Co se týče image, každý sportovec se rád dobře obléká, já mezi ně patřím taky.
ondejv (Hradec Králové)
8.11.2018, 19:08
naučil jsi se pár nadávek švédsky či finsky?

Odpověď:
Ahoj,
ne, nenaučil.
Ondra (Hradec Králové)
8.11.2018, 19:05
Ráďo dík za skvělé výkony v Hradeckém dresu ,jak na tebe zapůsobila pozvánka do reprezentace a jak jsi se cítil na první srazu a jak se ti to líbilo?

Odpověď:
Ahoj Ondro,
pozvánka na mě zapůsobila hodně, vůbec jsem to nečekal. Trenéři mi naznačovali, že kdyby to náhodou přišlo, ať se neleknu. Já jsem spíš čekal, že to nepřijde, ale byl jsem nakonec strašně rád, že pozvánka přišla. Nevěděl jsem, co mám od toho všeho čekat, byla tam nervozita. Ale Petr Zámorský mi se vším moc pomohl, měl jsem ho vedle sebe jak v kabině, tak na pokoji, takže to nakonec bylo bez problému. Oproti mládežnickým reprezentacím to bylo úplně něco jiného, tady už jsme byli přece jenom samí chlapi. Ještě jednou moc děkuju za to, že jsem tam mohl být.
Ondřej Doležal (Hradec Králové)
8.11.2018, 18:43
Promiň zapomněl jsem připsat jaký to byl v reprezentaci pocit a jestli máš zkušenosti z reprezentace?
Ještě jednou děkuju

Odpověď:
Ahoj Ondro,
ohledně reprezentace už jsem odpovídal výše, moc jsem si to užil.
Lukáš Kovařík (Hradec Králové.)
7.11.2018, 20:06
Ahoj Radovane jsem rád že jseš nejlepším hráčem za měsíc Říjen. Po Reprezentační přestávce musíte porazit Třinec, Karlovy Vary a doma Kometu Brno, aby jste se v tabulce vyhoupli na 1 nebo 2 místo. Pokračuj dál dávání co nejvíce gólů. Ať se ti a celnímu týmu daří Olé Hradec Králové.😀
Ahoj fanoušek Lukáš.

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
díky za gratulaci. Děkuju také za přání, doufáme, že to všechno splníme a že tobě a všem fanouškům nadále budeme dělat našimi výkony radost.
Kateřina Dostálová (Hradec Králové)
7.11.2018, 17:42
Ahoj,
gratuluji k nominaci do národního týmu a mám na tebe pár otázek. 1) Byl jsi překvapen, když přišla pozvánka? Nebo jsi to tak nějak tušil a jenom čekal, kdy a jestli přijde? 2) S kým z týmu se ti hraje asi nejlíp? 3) Je v týmu někdo, s kým si až tak nerozumíš, nebo jste dobrá parta? 4) Je někdo v týmu, kdo se zapojil do každoroční akce Movember? A jaký je tvůj osobní názor na tuto akci?

Děkuju za odpověď a přeju hodně úspěchů v hokeji, Káťa.

Odpověď:
Ahoj Káťo,
díky za gratulaci a přání.
1) Jak už jsem říkal, byl jsem strašně překvapený a za pozvánku jsem byl moc rád.
2) Trenér nás dal na začátku sezóny dohromady s Lukášem Cingelem a Tomášem Vincourem a s nimi se mi hraje dobře.
3) My nejsme dobrá parta. My jsme přímo výborná parta! :-) A jsme za to rádi.
4) Všiml jsem si, že Bambíno (Dan Rákos) má knírek, takže jsem se ho na to ptal a říkal mi, že akci každoročně drží. Já sám jsem se nikdy nezapojil, sám nevím, jak bych s knírkem vypadal :-)
Jan S. (Kroměříž)
6.11.2018, 19:37
Dobrý den, řekl byste o sobě, že jste hradecký patriot? Co máte na Hradci rád?
Přeju hodně úspěchů, je radost dívat se na Vaši hru.

Odpověď:
Ahoj,
nevím, jestli bych řekl, že jsem patriot, ale jsem moc rád, že můžu hrát v klubu, kde jsem vyrostl a ukázat, že na to mám. Už od mala jsem chtěl hrát tady v Hradci za áčko a zaplaťpánbůh mi to vyšlo. Hradec je sice větší město, ale přijde mi, že se tu každý s každým zná, je tu klid a celková pohoda, což se mi líbí.
Děkuji za přání!
Jirka (Hradec Králové)
6.11.2018, 19:37
Ahoj Radovane,
tvoje výkony rostou doslova před očima, už se pomalu začínám bát, že ti bude Hradec malej :) Chtěl bych se zeptat na tvoje hokejové vzory, jak v ČR, tak ve světě. A jak letos dopadne sezóna v HK, zase v první šestce jako obvykle? Díky, ať se daří. Jirka

Odpověď:
Ahoj Jirko,
jako pro každého Čecha i pro mě byl vzorem Jaromír Jágr, ve světe jsem měl od mala vždycky rád Sidneyho Crosbyho. Za šestku bychom byli strašně moc rádi, ale budeme dělat všechno pro to, aby to bylo ještě lepší.
Díky, tobě taky :-)
Další stránky
12>>