Hráč listopadu 2018: Matej Paulovič

Ve velkou "bitvu" se změnilo hlasování o hráče měsíce listopadu. Dlouho měl k výhře blízko Radek Smoleňák, toho nakonec předčil Matej Paulovič. Oba borce přitom dělila necelá dvě procenta hlasů. Třetí skončil Lukáš Cingel. Hradeckému hráči s číslem 67 jste mohli pokládat dotazy, a to do půlnoci neděle 16. prosince, následně na ně slovenský forvard odpověděl. Sám hráč také vybral nejzajímavější dotaz (od uživatele Tomáše), který se může těšit na podepsané klubové tričko a dvě vstupenky na hokej.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Pavel (Hradec Králové)
16.12.2018, 16:08
Ahoj,

v čem je podle tebe rozdíl mezi českou a slovenskou ligou, popř. která tě bavila/baví víc? A jaké jsou tvé hokejové plány do budoucna, láká tě třeba KHL ?

Díky a ať se daří :)

Odpověď:
Ahoj Pavle,
hlavní rozdíl je podle mě v tom, že v české lize jsou kvalitnější hráči, takže i soutěž je kvalitnější. Všechna mužstva jsou velmi vyrovnaná a rozhoduje vždy to, které z nich lépe dodrží systém a samozřejmě vstřelí více branek. Kvůli tomu, že se chci hokejově stále posouvat, tak mě baví víc česká extraliga a jsem rád, že tu mohu být.
Ohledně mých plánů do budoucna je těžké mluvit. Hokej je nevyzpytatelný a záleží, jak se mi bude dařit tady. Podle toho se budu rozhodovat dále. Teď jsem rád za šanci v Hradci a budu se ji snažit co nejvíce využít.
Moc děkuji, tobě také.
Dan (Kutná Hora)
16.12.2018, 01:29
Ahoj Mateji,
Obrovská gratulace k vítězství v anketě o hráče měsíce. Škoda, že jsi teď zraněný, brzo se uzdrav!
Jaké bylo zúčastnit se olympiády? Bylo lepší získat bronz na MSJ a nebo účast na ZOH? Je tvůj oblíbený tým v NHL Dallas Stars (když tě draftovali) nebo je to nějaký jiný?

Díky za odpovědi, ať se daří

Odpověď:
Ahoj Dane,
v první řadě mnohokrát děkuji. Přání zřejmě zapůsobilo, protože už jsem fit. Zúčastnit se olympiády byl neskutečný zážitek, zejména proto, že jsem nominaci vůbec nečekal. Bylo to super a moc si toho vážím, protože už se taková příležitost nemusí nikdy opakovat.
Odpovědět, co bylo lepší, je velmi těžké. To, že jsme na dvacítkách udělali úspěch, bylo super, ale ta olympiáda byla možná ještě víc. Oboje bylo skvělé a jsem rád, že jsem tam mohl být.
Upřímně Dallas nijak nepatří mezi mé oblíbené týmy. Já žádný takový asi ani nemám. Minulou sezónu jsem fandil Vegas, protože tam bylo poprvé.
Děkuji, tobě také.
Tomáš (Borohrádek)
14.12.2018, 21:21
Zdravím,
gratuluji k ocenění pro nejlepšího hráče měsíce.
Mám na Vás pár otázek. :)
Máte nějaké oblíbené jídlo, které se před zápasem dáte, nebo řešíte nějak to abyste neměl při zápase pocit hladu?
Jak vzpomínáte na svojí školní docházku, byl jste pilný student, nebo ten co to chtěl mít hlavně za sebou?
A poslední otázka, stala se Vám před zápasem, nebo přímo při něm, někdy nějaká banalita, například zapomenuté nebo poškozené brusle?
Ať se Vám dál daří a hodně úspěchů!


Odpověď:
Ahoj Tome,
díky moc! Jídlo máme s týmem vždy společné, většinou je to rýže s kuřetem. Během zápasu máme k dispozici tyčinky, banány a další ovoce, takže to každý řeší podle svého.
Na školu vzpomínám zároveň rád i nerad. Moc jsem tam nechodil, protože jsem měl individuální plán a přiznám se, že jsem to chtěl mít hlavně rychle za sebou.
Vzpomínám si, že když jsem byl v Americe, tak jsme hráli třetí nebo čtvrtý zápas play off venku. Roztrhla se mi celá brusle, takže jsem musel utkání odehrát v kamarádových úplně nových bruslích. Ten zápas šel navíc do druhého prodloužení, které jsme ale naštěstí vyhráli 2:1.
Moc děkuji za přání, tobě taky.
Lukáš (Chlumec nad Cidlinou)
13.12.2018, 17:07
Ahoj Mateji,
chtěl bych se zeptat, co považuješ za svůj největší úspěch své kariéry a jak se ti líbí v místním klubu? Děkuji a přeju ti Krásné a Veselé Vánoce

Odpověď:
Ahoj Lukáši,
největší úspěch mé kariéry je asi bronz z mistrovství světa juniorů a zároveň účast na olympiádě. Byl jsem vděčný za důvěru od trenérů a za to, že jsem tam mohl být.
V klubu jsem šťastný, město je pěkné a nic mi nechybí. Máme super partu a podáváme zatím podle mě celkem dobré výkony. Doufám, že to tak bude pokračovat až do konce sezóny.
Moc děkuji, přeji hezké svátky a šťastný nový rok.
Ondřej Ridl (Hradec Králové)
12.12.2018, 16:31
Dobrý den, Matěji, gratuluji k vítězství. Chtěl bych se Vás zeptat v jaké míře vnímáte při zápase fanoušky, jestli je nějak řešíte v kabině a zda znáte vy osobně nějaký náš pokřik či chorál?
Děkuji za odpovědi!

Odpověď:
Dobrý den Ondro,
mnohokrát děkuji. Fanoušci nám rozhodně hodně pomáhají a jsou naším šestým hráčem na ledě. Přiznám se, že chorály zatím neznám, což je způsobené i tím, že tu ještě nejsem tak dlouho. Určitě je ale vnímáme a na ledě nás ženou vpřed.
Petr (Hradec Králové)
11.12.2018, 20:06
Nemám sice dotaz, ale chtěl jsem jen říct, jak rádi jsme, že tě v Hradci máme :).

Odpověď:
Ahoj Petře,
mockrát děkuji. I já jsem moc rád, že tu jsem.
Rudolf (Náchod)
11.12.2018, 18:56
Ahoj,
gratuluji k hráči měsice listopadu a chtěl bych se zeptat,jaky sport(y) rád kromě hokeje hraješ a jak se ti libí hradecký choraly.Díky a přeji hodně golu,asistenci a vitězných zápasu.

Odpověď:
Ahoj Rudo,
díky moc. Kdysi jsem hrál fotbal, ale to mi bylo asi třináct. Moc mě to nechytlo, protože se u toho musí hodně běhat :-) Rád si přes léto zahraji hokejbal nebo třeba tenis. Ohledně chorálů už jsem odpovídal. Jsou super a jsme moc rádi, že tu máme takové fanoušky.
Ještě jednou děkuji, budeme se snažit, aby těch vítězných zápasů bylo co nejvíce.
Amálie Truncová (Hradec Králové)
11.12.2018, 15:04
Ahoj chtěla bych se zeptat s kým z týmu si nejvíce rozumíš a s kým se ti nejlíp hraje.

Odpověď:
Ahoj Amálko,
nejvíc si asi rozumím s Romanem Kukumbergem, protože jsme sousedi. S kým hraju, je mi asi jedno, protože tu máme nastavený systém, který když všichni dodržíme, tak si na ledě vyhovíme. Určitě jsou tu hráči, kteří jsou techničtější nebo umí rozdat pěknou přihrávku, ale je těžké na to odpovídat. Důležité je, abychom vyhrávali a je jedno, koho při tom budu mít vedle sebe.
dajvahk (HK)
11.12.2018, 14:23
Ahoj Matěji,
vynikal jsi v hokeji či ostatních sportech již od mala v žáčkách nebo si se takto vypracoval postupně dřinou? Máš radši širší nebo užší kluziště? Na kterém cizím hokejovém stadiónu V ČR se ti zatím nejlíp hrálo?
Díky. Ať se ti u nás daří a vyhraješ v HK titul.

Odpověď:
Ahoj,
musím říct, že vlastně ani nevím. Hodně jsem na sobě pracoval a asi jsem měl štěstí, že mi to vyšlo.
Když jsem hrál v Americe, tak se mi na úzkém kluzišti hrálo možná lépe, ale po návratu na širší jsem si zase rychle zvykl. Teď je mi to asi jedno.
Ještě jsem nebyl na všech stadionech. Moc se těším do Brna, protože jsem slyšel, že je tam skvělá atmosféra. Mrzí mě, že jsem nemohl být na derby v Pardubicích, protože i tam ta atmosféra musela být suprová! Jinak si ale nevybavím žádný stadion, na kterém by se mi hrálo nějak zvláštně. Asi se mi hraje dobře všude :-)
Děkuju moc, to by bylo parádní.
Jakub Šípal (Hradec Králové)
11.12.2018, 13:17
Ahoj Matěji, veliká gratulace k vítěztví hráče měsíce listopad. Dále také gratuluji za velice výborný hokej a výhře s pardubicemi v derby.
Jse pro náš tým velikým přínosem a jsem rád že vás v týmu máme. Přeji vám hodně štěstí,branek,asistenci.
Chci vám pořpát Šťastné a veselé vánoce,bohatého ježíška a hodně dárků. Pravidekně chodím na domácí zápasy MountieldHK , na venkovní zápasy moc nejezdím, protože většinou úterky pracuji. Jste mím oblíbencem a držím vám palce. Jakub Šípal.

Odpověď:
Ahoj Jakube,
moc děkuji za podporu a za přání. Já ti taky přeji krásné svátky a do nového roku jenom to nejlepší. Choď nám fandit dál!
Další stránky
12>>