Hráč listopadu 2019: Richard Nedomlel

Přes sedm stovek fanoušků se zapojilo do hlasování o hráče měsíce listopadu. Více než polovina z nich dala svůj hlas Richardu Nedomlelovi, který tak předčil jedničku Lvů Marka Mazance a kapitána Radka Smoleňáka. Urostlý bojovník proto odpověděl na dotazy příznivců nejen hradeckého hokeje. Ty bylo možné zasílat do neděle 15. prosince do 22:00. "Nedo" zároveň vybral nejzajímavější otázku, jejíž autor (MHK_Honza) se může těšit na podepsané tričko a dvě vstupenky na hokej.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Gábin81 (Trutnov)
15.12.2019, 22:11
Ahoj Nedo,
Nejdříve bych ti chtěl poděkovat za to, co pro tým děláš a přeju ti hodně štěstí. Mám na tebe 3 otázky.

1) Tvoje přítelkyně v jednom videu říkala, že Ráďa Pavlík je takevej tvůj Benjamínek. Je to pravda?

2) Máš nějaké rituály před zápasem? Jestli ano, tak jaké?

3) Do kdy máš smlouvu v Hradci?

Odpověď:
Ahoj Gábine,
moc ti děkuju za přání a dotazy. Pravda to je částečná. Samozřejmě pokud si budu myslet, že kdokoliv na ledě potřebuje pomoc nebo přijde nějaký zákrok, který se mi úplně nebude líbit, budu stát za každým v týmu. Já se bavím se všemi kluky, jsme jedna rodina a stojíme za sebou, ať už je to Ráďa, nebo někdo jiný.
Jeden rituál mám, doma s pejskem si vždycky dáváme pac a pusu :-) Jinak na ledě nic nemám, jen si na rozbruslení dám žvýkačku.
Smlouvu v Hradci mám na tento rok, příští a ještě opci.
zvedavej (sezona se rozjela zatím dobře..:-)) vydržet |:-)))
15.12.2019, 18:46
Ahoj Richarde,

mám vydražené dva dresy, tj. Tvůj a historicky jeden od Čalupy, asi dobrý vkus.. :-))

Jsem rád, že fandové zatím volí hráče měsíce tak jak volí.. :-))

Dnes to bude bez otázky, jen poznamenám, že stejně jako u Čalupy jsem rád za Tvůj herní styl, kdy se dovedeš zastat spoluhráče.

Když jsi přicházel do HK, panovaly mezi fans obavy z případného blikance, jsem rád, že neměli pravdu.., i když občas.. :-).-)), ale to nejsou blikance.. :-))

Přeji Ti a celému mančaftu spokojený a dlouhý konec sezony a Tobě speciálně ještě pár let v HK dresu.

Karel

Odpověď:
Ahoj Karle,
díky moc za kompliment a přání. Ne že bych tvrdou hru nějak vyhledával, mě si to vždycky našlo samo. S Kometou to byl trošku blikanec, ale lidé nevidí, co se děje v mojí hlavě, jen to potom. V Mladé Boleslavi to byl jasný rozkaz od trenéra, že mám jít, tak jsem šel.
Mechovačka (Hradec Králové)
15.12.2019, 17:50
Ahoj Nedo,

gratuluji k postupu do semifinále LM. Hodně štěstí ve Švédsku. Jaké jsou tvé oblíbené lokality v HK? Co říáš na fanoušky, kteří vás podporovali jak v základní části, v osmifinále, tak i teď? A jaké doma pečete cukroví a jaký druh máš nejradši?

Hodně štěstí v osobním i profesním životě

Odpověď:
Ahoj,
děkuju za všechna přání i dotazy. Tím, že máme psa a jsme hodně aktivní, chodíme na Biřičku nebo do lesů, které jsou odtamtud kousek. Nebo za barákem máme velký plácek, kudy se dá dojít až na Zděnou Boudu.
Fanoušci jsou skvělí a stojí za námi. Já jsem tu vlastně hrál svůj první zápas v extralize ještě v jiném dresu a musím říct, že klobouk dolů a chci jim jenom poděkovat.
Já cukroví nepeču žádné, to spíše přítelkyně a takové ty klasiky jako rohlíčky, perníčky, které mám nejraději.
MHK_Honza (Hořice)
15.12.2019, 10:01
Manželka není registrovana, ale chtela by se zeptat:
Ahoj, moc by mě zajímalo, jaký jsi byl ve škole, co se týká prospěchu a chování, protože svým ”bojovým” přístupem, který používáš ve hře, mi připomínáš takové ty děti co nevědí co se sebou, perou se s ostatními a propadají.
Svou otázkou se Tě nechci dotknout, prosím zůstaň dál takový jaký jsi ;) . Jen jsem si říkala, jak jsi to asi měl ve škole Ty (možná bys mohl být těm dětem vzorem) a kde se v Tobě bere taková ta odvaha do toho ”boje” jít a prát se, kde to asi vzniklo. :D


Odpověď:
Ahoj Honzo,
děkuju tvé ženě za dotaz. Abych se přiznal, škola mě nebavila, já se těšil vždycky na tréninky nebo s klukama ven, kde jsme hráli fotbal a tak. Špatný student jsem byl a nebyl. Třeba angličtina mě opravdu bavila a měl jsem z ní jedničky dvojky. Věděl jsem, že ji jednou budu potřebovat a taky potřeboval. Jinak matika mi vůbec nešla a s chováním jsme to měli trochu těžší, protože jsme po celou základní školu byli fotbalisti a hokejisti v jedné třídě. Panovala tam taková rivalita, ale nikdy to nebylo nic hrozného a potom na střední už jsme byli jen hokejisti.
Já jsem vždycky byl takový. Moji vrstevníci tehdy koukali na Crosbyho a podobně, já zase na hráče jako byl Chris Pronger nebo Scott Stevens. Ne že by se mi to líbilo, ale táhlo mě to k tomu. Taky jsem byl vždycky nejvyšší a tak nějak to ke mně přirostlo a pokaždé jsem někam vlétl. V Americe se to ve mně probudilo úplně. Tam jakmile jsem přišel, hned mi řekli, co budu dělat, a zůstalo to ve mně.
B.J.Hunnicutt (Hradec Králové/ Špindlerův Mlýn)
14.12.2019, 16:57
Zdravím!

O tobě se ví, že nejdeš pro ránu daleko. Tak mám dvě otázky:

Se kterým hráčem by ses nikdy nechtěl dostat do pěstního souboje?

A je v kabině někdo, koho bys nepřepral? :-)


Děkuju za odpovědi a ať se daří!

Ondra

Odpověď:
Ahoj Ondro,
díky moc za přání a dotazy. Asi s Brianem McGrattanem, hrál 20 let v NHL a bylo to zvíře; uměl jak levou, tak pravou. Jednou jsem měl málem to štěstí se s ním porvat, ale naštěstí nehrál a já teda taky ne :-)
Slovně, nebo silově? :-) Slovně bych určitě nepřepral trenéra, jinak asi každého :-D Já bych se ale s nikým v kabině nepral, protože to nedělá dobrotu a není to úplně potřebné. Jsme jeden tým a takhle by to mělo i zůstat.
Tomikfiksik
13.12.2019, 14:06

Ahoj Richarde,
gratulace k ocenění hráče měsíce, určitě si to moc zasloužíš a rád bych ti položil nějaké otázky.
1. Tuto sezonu máš na webových stránkách uvedenou hmotnost 110 kg. To je docela velké číslo a tak by mě zajímalo, jak vysoko ho chceš ještě posouvat a co všechno si udělal a děláš pro to, aby si vážil tolik?
2. Tvoje hity jsou super a moc mě baví. Chtěl bych se zeptat, jestli je to pokyn od trenérů takto tvrdit muziku anebo jsou to jen tvoje sponntání rozhodnutí na ledě?
3. Jaká místa v Hradci nebo i v jeho blízkém okolí máš rád a často je navštěvuješ?
Díky za odpovědi a ať se daří dál!
Tom

Odpověď:
Ahoj Tome,
děkuju moc za gratulaci, přání i dotazy. V létě jsem měl 110 kg, já to tak mám ale vždycky, že do sezóny přijdu o něco těžší, protože se zaměřuju spíš na sílu a dynamiku. Dlouhé běhy a podobně na mě moc nejsou a vím, že to potom nahoním na ledě a začnu shazovat. V tuhle chvíli 110 nemám, i když to na papíře vypadá dobře. Mně to takhle vyhovuje, já se cítím dobře a jakmile mám pod 100, už to není ono, takže něco mezi. Při mé výšce to zase není tak těžké, ale já jsem nikdy nebyl zastánce extra zdravé stravy a dám si, na co mám chuť. Když mám chuť na svíčkovou, dám si ji a nějak to úplně neřeším. Samozřejmě tím to nechci hanit, každému sedne něco jiného, ale já se v tomhle nijak extra nelimituju.
Spontánní rozhodnutí to určitě nejsou, já tam jsem od toho, abych to tvrdil a znepříjemňoval protihráčům jejich práci. Pokyny jsou jasné – udělat jim zápas co nejtěžší.
Na třetí otázku už jsem odpovídal výše – rád chodím hlavně do hradeckých lesů.
Boryska (Hradec Králové)
11.12.2019, 18:37
Dobrý večer Richarde, děláte čest svému jménu, opravdové pro nás Lví srdce ☺ a zajímá nás, jak se vám hrálo v zelené helmě? S pozdravem Kavalovi

Odpověď:
Ahoj,
vážím si milého komplimentu :-) Kromě nějakých posměšků od spoluhráčů nebo protihráčů se člověk soustředí na zápas a je mu jedno, jestli má na hlavě zelenou, zlatou nebo jinou helmu. Ale bylo to hezké ocenění, já jsem rád za celý Radegast index, protože pak jsou vyznamenaní i hráči, kteří nedělají tolik bodů, ale bojují pro tým.
Bsimeckova (Dvůr králové)
11.12.2019, 12:04
Zdravím Richarde!!! Gratuluji k zasloužené výhře! Od začátku sezóny jste stávajícím hráčem v poli narozdíl od loňské sezóny. Podáváte výborné výkony.
Měla bych na vás pár otázek.

Čím to že jste letos v takové herní “pohodě”?
S kým nejvíce se z týmu bavíte?
Odešel někdo z týmu kdo vás hodně mrzel? Proč?
Kdo je nejvíce slyšet v kabině?


Kdo je pro vás největší podporou a oporou?
Co nejčastěji děláte ve volnu?
Probíráte s Ivo Prorokem hokej? Pořadí vam?
Máte krásného pejska! Přeju vám aby se vám nadále moc dařilo!! Mám vás ráda


Odpověď:
Ahoj,
děkuju za přání i dotazy. Samozřejmě víme, že se týmu letos nedaří, a doufáme, že se brzy zvedneme.
Nejvíc se bavím asi s Markem Mazancem. Jak přišel, nějak jsme si začali rozumět. Já se dříve potkával s jeho bráchou, takže jsme se sblížili, navíc bydlí kousek ode mě a od začátku sezóny spolu jezdíme na zimák. Ale jinak se bavím se všemi, v kabině sedím třeba vedle Rudy Červeného a Filipa Pavlíka.
Velmi mě mrzel odchod Jardy Pavelky, protože jsme si sedli a hodně jsme se bavili. I teď si píšeme, takže určitě on.
Nejvíc v kabině jsou slyšet asi Smoli a Kouky :-)
Největší podporou je určitě moje snoubenka a jak moje rodina, tak i její.
Když je snoubenka v práci, tak jsem většinou doma se psem nebo se s ním jdu projít a dělat různé aktivity. Občas se taky jen tak projedu v autě.
S Ivošem si voláme a spíše tak debatujeme, co se dalo udělat jinak nebo co bych mohl zlepšit. Jak všichni víme, je to bývalý zkušený harcovník a určitě mi má co předat. Jsem rád i za to, jaký je to člověk.
Junior66 (Hradec Králové)
9.12.2019, 23:20
Ahoj Ríšo, nejprve ti chci moc poděkovat za výborné výkony, které předvádíš. Jsi každý zápas pro mě nejlepší hráč na ledě. Padáš do střel,rozdáváš hity,nevypustíš žádný souboj a je radost se na tebe dívat :-) Mám na tebe pár dotazů.
1.Máš nějaké oblíbené místo v HK kam chodíš na procházky s rodinou?
2.Baví tě nakupování oblečení? Nebo si to všechno radši objednáš přes internet a vyhneš se tím chození po obchodech. :)
3.Máš nějaký osobní hokejový cíl? (Například vstřelit v sezóně nějaký počet gólů atd..)
4.Který tým v extralize nemáš rád? :-)
Moc ti děkuju za odpovědi, ještě jednou díky za velkou obětavost pro Hradec a doufám Ríšo, že letos zelená helma Radegast Index je jenom tvoje!! :-) Ať se ti daří, jak po hokejové stránce, tak i v životě! Ahoj! :) Tvůj fanoušek Vojta.

Odpověď:
Ahoj Vojto,
děkuju moc za pochvalu i otázky. Na má oblíbená místa v Hradci už jsem odpovídal.
Nakupování mě úplně nebaví, ale když něco potřebuji, tak většinou chodím do obchodů v časech, kdy tam není moc lidí. Já totiž velký počet lidí na jednom místě úplně nevyhledávám. Často jezdím třeba hned po obědě, ale když vidím něco hezkého na internetu, tak si to i objednám.
Já na osobní cíle nikdy moc nebyl, spíše jsem se snažil, aby se dařilo co nejvíce týmu. Takovou roli, do které mě trenéři postaví, budu dělat na sto procent.
Není žádný tým v extralize, který bych neměl rád, vždy se snažím hrát naplno. Ale nerad jezdím na stadion v Olomouci, protože je tam velká zima a každý na tebe křičí bůhví co :-)