Ing. Aleš Kmoníček, generální manažer

Vážení fanoušci,

v rubrice „Ptejte se“ Vám rád odpovím na veškeré Vaše dotazy, které se týkají činností v rámci našeho klubu. Nebráním se kritice ani připomínkám, žádám Vás jen o to, aby jednotlivé otázky byly psány slušnou formou – na všechny takové skutečně velmi rád odpovím. Pokud budou dotazy obsahovat osobní útoky a vulgarizmy, budou redakcí smazány.

Podpora fanoušků je pro klub velmi důležitá a věřte, že děláme vše pro to, aby se v Hradci Králové dál hrál kvalitní hokej na co nejvyšší možné úrovni. Rovněž děláme vše pro to, abyste Vy, fanoušci, byli spokojeni. Děkuji Vám za Vaši podporu. Těším se na úspěšnou hokejovou sezónu a přátelskou komunikaci.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu.

Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Děkuji.

S úctou
Ing. Aleš Kmoníček,
generální manažer klubu Mountfield HK, a.s.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

prosím nevyplňovat

Honzin71 (Jaroměř)
18.6.2024, 16:16
Dobrý den pane inženýre,

chtěl bych se Vás zeptat jestli by byl zájem o Martina Zaťoviče, kterému skončila smlouva v Brně a zatím se na pokračování v Brně nedohodl. Mohl by to být ten lídr? Zkušenosti má.

Děkuji za brzkou odpověď a s pozdravem Honza

Odpověď:
Dobrý den,
Martin jednal stále s Kometou a nakonec se domluvili na prodloužení smlouvy o další sezónu.
Lojza123 (Hradec Králové)
14.6.2024, 18:46
Dobrý den, pane inženýre,
chtěl jsem Vám poděkovat za slušnou prezentaci v pořadu zimak, jsem vděčný, že Náš klub vede někdo, kdo má všech pět pohromadě. Dekuji Vám za to. Abych splnil kritéria rubriky, tak se Vás ptám do kdy máte v Hradci smlouvu ? Popřípadě máte pořád chuť do manažerské práce nebo se máme bát Vašeho odchodu. Dekuji za odpověď :)

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji Vám, to jste tedy u toho musel vydržet dlouho :-).
Trochu jste mě zaskočil, myslím, že ještě dva roky. Práce v Hradci mě neustále velmi baví a jsem moc rád, že zde mohu pracovat a velmi si toho vážím, opravdu.
Přeji pohodový večer. Hradec olé!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
jakublochman
10.6.2024, 03:37
Dobrý den
Formát play off je stejný jako loni? To znamená čtyři promo ostatní předkolo?
Dík za info

Odpověď:
Dobrý den,
prozatím ano, stále platí formát jako v loňské sezóně. Předpokládám však, že na nějaké VH APK během léta se k tomu ještě vrátíme a budeme o tom diskutovat.
Petr1993 (Hradec Králové)
6.6.2024, 20:32
Dobrý večer pane Kmoničku nereagujte na toho silence závidí vám že si vás lidé váží my hradecaci za vámi stojíme a držíme vám palce ať žije HK a vy

Odpověď:
Dobrý den,
nebojte :-), teď to již bude řešit jen náš právní zástupce.
Děkuji a přeji hezký zbytek víkendu.
PATOLOG (Hradec Králové)
6.6.2024, 09:20
Dobrý den,
špatně jste můj včerejší dotaz pochopil. Nebyla to výtka, že nic neděláte. Naopak - říkám, že není třeba žádného lídra, protože síla MHK tkví v kolektivnosti a dobré partě v kabině.
Nicméně, nechme to být.
A aktuálně - stojím při vás ohledně pomluv a štěkání Petra Dědka. Divím se, že máte nervy na to, abyste mu jednu nevrazil :-) Titul opět neudělal, v českém hokeji ho nikdo nechce, tak štěká a mstí se, takovej malej ”Hitler” :-)
Přeji vše dobré!

Odpověď:
Dobrý den,
v pořádku, myslím, že oba chceme v rámci lídra a úspěchu našeho klubu to samé.
Děkuji za podporu. Dejte pozor, ať na Vás nedá trestní oznámení :-) :-). Jako klub se k dalším lživým informacím samozřejmě vyjádříme.
PATOLOG (Hradec Králové)
5.6.2024, 09:28
Dobrý den,

ještě ke stále se opakujícímu dotazu ohledně ”lídra”. Nemyslíte, že takový lídr se sežene spíše ke konci sezóny než na začátku nové? Já jen, že každý rok chceme ”lídra” a každý rok nikoho neseženeme, což je podle mě logické, protože ti nejlepší mívají podepsáno už ke konci sezóny.
Za mě ale není problém v lídrovi, protože máme tým, který se dokáže semknout a udělat úspěch i bez jednoznačného lídra. Jediné, co v tuto chvíli potřebujeme je kapitán, který se za tým vždy postaví, což Honza Eberle ve vší úctě nikdy nebyl. Z tohoto pohledu nechápu (a nejen já) odchod Kácy, který byl už klubovou legendou a měl být po odchodu Smoliho tím jediným adeptem na céčko, ale to už nikdo bohužel nevrátí.
Každopádně za mě je tým posílen kvalitně a těšíme se na novou sezónu! :-)

Odpověď:
Dobrý den,
já dobře vím, že kvalitní hráči se neshání na začátku nové sezóny a dokonce ne ani na konci “staré” sezóny., ale mnohem dříve. Mrzí mě, že si myslíte, že jsme se o to nesnažili a začali až teď. Nechápu ani, z čeho vycházíte, když jsme tady v této sekci řešili již mnohokrát.
Jedním z hlavních důvodů odchodu Vámi zmiňovaných hráčů byl rozdílný pohled samotných hráčů a trenérů na jejich herní vytížení. Je však dobře, že si našli kluby, kde jsou spokojeni.
Přeji hezký zbytek dne.
94adamoravec (Hradec Králové)
2.6.2024, 16:21
Dobrý den, je vůbec možné,aby nějaký ten Čech přišel? Protože pokud nějaký Čech nebude chtít změnit působiště,tak na trhu prostě není a nebo je mimo naše finanční možnosti: Vrána, Zohorna ... Proto se ptám,nebylo by přeci jen lepší přivést nějakého cizince, třeba Slováka, který by mohl být lídr (kapitán) a nebyl by u něj problém s jazykovou bariérou? U nás tuším dělal kapitána Dominik Graňák. Tenhle rok jsme také zvládli bez výrazného lídra a proti výrazně silnějšímu týmu Pardubic hráli vyrovnaně. Děkuji za odpověď

Odpověď:
Dobrý den,
těžko odpovědět. Možné to je, ale uvědomuji si, že pravděpodobnost nebude vzhledem k současnému stavu na trhu hráčů moc velká. I přesto nechceme spěchat a chceme počkat. Myslím, že i stávající kádr svoji kvalitu má. Můžeme klidně někoho přivést až třeba v průběhu soutěže.
Nepotřebujeme za každou cenu někoho v tuto chvíli přivádět a dobře víte, že s cizinci a s hráči ze Slovenska žádný problém nemáme.
SlinkyyHK (Hradec Králové)
2.6.2024, 15:02
Dobrý den pane inženýre.
Omluvte můj dotaz, ale chtěl bych se zeptat, jak reagujete na ostré vyjádření Petra Dědka na síti X k vaší osobě? Pan Dědek očividně není spokojený s jediným hlasem tak kope kolem sebe.
Děkuji. Slinkyy

Odpověď:
Dobrý den,
i když nejsem na síti X a ani na dalších sociálních sítích aktivní, jeho vyjádření se ke mně již dostalo.
Nikterak mě nepřekvapilo, jelikož je to "normální" styl jeho chování a jednání, zejména po vstupu do extraligového hokeje. Už jsme si zvykli, že pro Petra není problém dát trestní oznámení a podnět k ÚOHS na ostatní členy APK (extraligové kluby). Je škoda, že se něco takového děje, protože to není dobře pro náš společný a kvalitní produkt, kterým extraliga je. Nejsem překvapený ani proto, že mně minulý týden volal a oznámil, že má podobná vyjádření připravená na více osob a bude je postupně před Konferencí ČSLH zveřejňovat.
Jeho opakující se nesplnění sportovního cíle jako spolumajitele Dynama, neúspěch v rámci VŘ na marketingová práva ELH, neúspěšná kandidatura do představenstva APK a v neposlední řadě minimální podpora od klubů ELH na jeho nominaci za člena nového VV za vrcholový hokej, v jeho chování asi hraje "nějakou" roli. Já osobně to nechápu, ale je to jeho boj a každý se prezentuje tak, jak umí.
Závěrem bych poznamenal, že před dvěma lety, kdy jsem úspěšně kandidoval do VV na Konferenci ČSLH, moji kandidaturu podporoval, a i letos se v rámci diskuze v rámci VH APK vyjádřil, že s mojí opětovnou kandidaturou problém nemá.
Takže každý ať si udělá vlastní obrázek sám :-) :-).
Petr1993 (Hradec Králové)
1.6.2024, 12:36
Dobrý den Kmoníčku mistrovství světa je pryč máte někoho tedy v hledáčku nebo jsou nějaké alternativy pro ofenzívu?velice bych si přál aby jsme se dočkali nejvyššího umístění byla by to fajn tečka za vaši práci která je stabilně profesionální a opravdu dobře viditelná proto se ptám zda byste si rád za svoji pili dočkal pro Hradecký hokej titul mistrů republiky?jinak vám přeju ať je ročník co možná neúspěšnější vyhýbají se zranění a nesnáze děkuji předem za odpověď ať se vám i celu mu týmu dari

Odpověď:
Dobrý den,
alternativ pro ofenzívu je stále hodně, ale jedná se pouze o zahraniční hráče, což pro nás není v tuto chvíli prioritní. To by si přál asi každý, ale musíme, jako většina dalších týmu, koukat i na naše ekonomické možnosti. A ty dle mého názoru nejsou v tuto chvíli na to, abychom sestavili mužstvo, které bude "papírově" na titul. Každopádně se budeme snažit hrát co nejlepší hokej, bavit naše fanoušky a samozřejmě se dostat co nejdále.
Moc Vám děkuji za Vaše přání, poklidnější sezóna by se opravdu hodila :-).
94adamoravec (Hradec Králové)
30.5.2024, 14:15
Dobrý den,
1.Máme zájem o hostování Maroše Jedličky? Prý by ho byli ochotni uvolnit a vím, že už jsme ho párkrát řešili. Kdyby se nepovedl sehnat ten lídr,tak si myslím, že by mohl být dobrá volba.
2. Jednáme momentálně s někým?
Děkuji za odpovědi

Odpověď:
Dobrý den,
1) Maroš má eminentní zájem zůstat v Americe, v tuto chvíli tam jedná.
2) V tuto chvíli ne.
Další stránky
123456>>