Hráč února 2020: Kevin Klíma

64 % fanouškovských hlasů získal ve volbě o hráče měsíce února hradecký rychlík Kevin Klíma, který s přehledem porazil další nominované Aleše Jergla a Filipa Pavlíka. Vítěz ankety si odnese kromě ceny také spoustu vašich dotazů, na které odpověděl formou offline rozhovoru. Také vybral nejzajímavější otázku, jejíž autor (uživatelka Mechovačka) získá podepsané klubové tričko a vstupenky na hokej.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

mechovačka (Hradec Králové)
14.3.2020, 21:57
Ahoj Kevine,

gratuluji k ocenění za hráče měsíce svými výkony jsi si ho určitě zasloužil. Mám pár otázek: 1) Jak by jsi zhodnotil tuto sezónu? 2) Co byl pro tebe nejlepší zážitek a co tě naopak zklamalo? 3) Líbí se ti v Hradci a kam chodíš nejradši? 4) Koukala jsem na instagramu, že máš pejska. Jak je starý a jak se jmenuje? 5) S kým z kabiny si nejvíc rozumíš? 6) Kdo tě k hokeji přivedl a jaký je tvůj sportovní vzor?


Omlouvám se za větší počet otázek. Přeji hodně štěstí jak v hokeji, tak i v soukromém životě.
Káťa

Odpověď:
Ahoj Káťo,
1) Podle mě byla plná výkyvů. Některé zápasy jsme odehráli dobře, jiné zase ne. V extralize se nedařilo úplně podle představ, v Lize mistrů to bylo naopak super. Pro mě byla ještě specifická v tom, že jsem se k týmu připojil až v průběhu sezóny.
2) Největší zážitek pro mě byl, když jsme letěli společně s partnery a fanoušky do Švédska na semifinále Ligy mistrů, to bylo super. Zklamal mě určitě, stejně jako všechny ostatní, předčasný konec sezóny.
3) V Hradci se mi líbí, bydlíme v centru na Ulrichově náměstí, hodně času ale trávíme v přírodě. Nejradši jezdíme do lesů v okolí, hlavně za Futurum.
4) Pejsky mám dva. Teddymu je akorát jeden rok a Lilly osm měsíců.
5) Rozumím si se všemi, nejvíc se ale bavím se Štěpánem Lukešem, protože jsme spolu vyrůstali v Kadani a známe se vlastně do mala.
6) K hokeji mě přivedl samozřejmě taťka, on pro mě je zároveň vzorem.
Moc děkuju za gratulaci i přání!
Lucie.dracek (Hořice)
11.3.2020, 14:39
Ahoj, nejdříve bych Ti ráda pogratulovala za zaslouženě získaného titulu hráče měsíce. A také děkuji za to jakou pro náš tým odvádíš skvělou práci.
A teď na co se chci zeptat?
Zajímalo by mě, co Tě přivedlo do Čech a proč jsi se rozhodl hrát hokej zde a zůstat tu na delší dobu?
Co rád děláš ve volném čase a jestli je nějaký rozdíl mezi tím, jak ho trávíš tady a jak jsi ho trávil v USA?
Chybí Ti něco z Tvé ”domoviny”?
Jezdí za Tebou rodiče, aby se podívali na Tvůj zápas?
Otázek bych měla víc, ale to by bylo na dlouho. Ještě jednou děkuji za to, jaký jsi dobrý hráč a přeji Ti spoustu úspěchů i do dalších let, ať už budeš kdekoli, ale snad se rozhodneš pro Hradec.
Děkuji Lucie.


Odpověď:
Ahoj Lucko,
chtěl jsem si vyzkoušet a naučit se evropský hokej, který je hodně bruslivý. Zdokonalit techniku a zkrátka vyzkoušet něco nového. Hraje se tady trochu jiný hokej než v Americe. V Evropě je zároveň dobrý život, proto jsem udělal tu změnu.
Ve volném čase chodím nejčastěji se psy do lesa na procházky, to v Americe moc nešlo. Kde jsem byl, tam moc lesů, kde by se psi proběhli, nebylo :-)
Z domoviny mi nejvíc chybí velká pizza :-D Tady se dělají hodně tenké, v Americe jsou silnější a ty mám radši :-)
Taťka žije v Kadani, takže se na zápasy jezdí dívat a jsme v kontaktu. Mamka je v Americe, takže ta zápasy v Čechách nenavštěvuje.
Děkuju za pochvalu i gratulaci, ať se daří!
formule99 (Hradec Králové)
9.3.2020, 22:04
Předem se Vám musím omluvit. Nevěřil jsem ve Váš přínos pro Hradecký hokej. Takže ” Omlouvám se”. Jste hráč, který má velkou budoucnost a můžeme si jen přát, aby jste v Hradci zůstal co nejdéle. Má otázka zní ” Kolik dětí by chtěl Kevin Klíma mít?”
Děkuji
Tomáš

Odpověď:
Ahoj Tomáši,
úplně v pohodě :-) Já bych chtěl dvě, ale moje přítelkyně čtyři. Uvidíme, jak to vyjde. Děti zatím neplánujeme, ještě jsme na to mladí.
B.J.Hunnicutt (Hradec Králové/ Špindlerův Mlýn)
9.3.2020, 20:56
Ahoj Kevine,

doma jsem z legrace říkal, že jsi lepší střelec než Clint Eastwood. :-) Jsme rádi, že ti to tam padá.

Mám jednu otázku: Kdyby to šlo zařídit, byl by jsi ochotný dát si rychlostní bruslařský souboj s Martinou Sáblíkovou? :-)


Díky za odpověď a ať se daří!


Ondra

Odpověď:
Ahoj Ondro,
kdyby to šlo zařídit, tak ano. Co se týče rychlého bruslení, snažím se to hodně trénovat, dělám speciální cviky, abych se v rychlosti mohl zlepšovat.
Děkuju, Tobě taky!
Gábin81 (Trutnov)
9.3.2020, 18:58
Ahoj Kevine,
nejprve bych ti chtěl poděkovat za tvůj přínos Hradci a pogratulovat ke zvolení hráče měsíce.
Mám na tebe 4 otázečky.

1) Máš nějaké rituály před zápasem?

2) Co nejraději jíš a piješ?

3) Asi se na to zeptá více lidí, ale zajímalo by mě, jestli bys chtěl v Hradci zůstat(opravdu se mi líbí tvůj hokejový styl) a jak se ti tu líbí?

4) Jakou máš nejoblíbenější barvu ponožek?

Předem děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Ahoj,
1) Můj rituál je takový, že nemám žádný rituál :-)
2) Moje nejoblíbenější jídlo je řízek s kaší a rád si dám ledový čaj.
3) V Hradci se mi líbí hodně, jak už jsem zmiňoval. Jsem tady spokojený, ale co se týče budoucnosti, uvidíme, jak to všechno dopadne.
4) Černé :-)
Já děkuju za otázky i gratulaci.