Hráč prosince 2017: Rudolf Červený

Volba nejlepšího hráče prosince nabídla vyrovnané výsledky, z prvenství se nakonec radoval Rudolf Červený. Hradeckému forvardovi jste mohli do půlnoci čtvrtka 11. ledna položit dotaz, následně na ně produktivní hokejista odpověděl. Autor nejzajímavější otázky, který zároveň při položení dotazu vyplnil svůj e-mail, se dočkal dvou vstupenek na utkání A-týmu a klubového trička s podpisem Rudolfa Červeného.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Veronika Kubínová (Hradec Králové)
11.1.2018, 08:08
Ahoj jak se tesis na derby

Odpověď:
Ahoj Veroniko,
těšil jsem se moc, derby je vždy jeden ze čtyř nejdůležitějších zápasů v základní části. :-) Bohužel to nevyšlo, škoda, Pardubice hrály výborně a na nás se dost podepsala i únava.
Patrik Brzek (Hradec Králové/MHK)
10.1.2018, 23:40
Ahoj Rudy,prožíváš svojí nejlepší sezónu v kariéře ? Jaké jsou tvé hlavní cíle pro tuto sezónu ? Před začátkem sezóny 17/18 si se poohlížel po angažmá v zahraničí,budeš se po této sezóně znovu poohlížet po jiném angažmá nebo by jsi nadále rád pokračoval v Hradci Králové ? Děkuji za odpověď a ať se ti daří.

Odpověď:
Ahoj Patriku,
co se týče kanadského bodování, tak ano. Hlavním cílem, proč jsem zůstal v Hradci, je získání titulu. Máme tady skvělou partu a věřím, že jsme dobře vykročili. Uvidíme, co přinese zbytek sezóny.
Co se týče zahraničí, tak myslím, že cílem každého hráče je posouvat se v kariéře někam dál. Já nejsem výjimka, zahraničí bych si určitě vyzkoušet chtěl, takže kdyby nějaká dobrá nabídka přišla… To jsem ale říkal i před loňskou sezónou. Opravdu by musela stát za to, jinak bych rád zůstal v Hradci.
Děkuji za přání, tobě taky!
Stefanie Elizabeth Stria (Hradec Králové)
10.1.2018, 22:05
Jaký máš názor na ženský nebo dívčí hokej, chtěl bys ,aby se dívčí tým zavedl i v Hradci, já osobně jsem holka a chtěla bych hrát hokej.
Děkuji za odpověď.:)

Odpověď:
Ahoj Stefanie,
ženský hokej samozřejmě podporuju. Sice tady je ženská liga, ale potíž je v tom, že žen a slečen je nedostatek. Škoda, určitě bych se rád zašel i podívat. :-)
Saly (Hradec Králové?)
10.1.2018, 20:41
Gratulace za hráče měsíce a mě se na tobě líbí,že jsi skromný a zároveň nejlepší tak v pátek asi 2 goly 2 asistence jak to vidíš ?

Odpověď:
Ahoj,
děkuji za gratulaci! Derby nám bohužel nevyšlo, Pardubice hrály opravdu skvěle.
Natálie (Hradec Králové, Mountfield HK)
10.1.2018, 19:15
Ahoj Rudo,
zajímalo by mě, jaké jsi měl číslo na mistrovství světa juniorů v roce 2009,když hráči mohou mít čísla jen do třiceti. A jestli byl nějaký důvod, proč jsi si ho vybral?

A jestli si teď zpětně uvědomuješ, že jsi hrál proti takovým hvězdám, jakými teď jsou P.K.Subban, Jamie Benn nebo John Tavares. Bylo už tenkrát vidět, jaké se rodí hvězdy? A jaké bylo hrát proti nim? Myslím totiž, že se každému nepovede si proti nim zahrát.

Přeju ať se i dál takhle daří.
P.S. Doufám, že se uvidíme ve finále.

Odpověď:
Ahoj Natálie,
na číslo dresu si upřímně vůbec nevzpomínám. :-) Popravdě mi na něm nikdy moc nezáleželo. Co mi v týmu přidělí, s tím hraju.
Dva roky před MS 2009 jsem už v Kanadě hrál WHL, z té pak většinou do NHL odchází nejvíce hráčů. Měl jsem v týmu Jordana Eberleho, pamatuju si i Evandera Kanea, který dneska hraje v Buffalu. Z toho mistrovství jsou v NHL pomalu všichni, rozdíl byl obrovský. U Eberleho nebo Tavarese to bylo nejvíce poznat u zakončení, byli schopni dát z pěti střel klidně čtyři góly.
Moc díky za přání! Taky doufám :-)
Bedik M. (Mountfieldhk)
10.1.2018, 18:49
Ahoj Rudo,
otázka č.1 - Tvoje číslo 65 znamená něco konkrétního nebo se Ti prostě líbí?
otázka č.2 - Jsi usměvavý, připadáš mi jako neustálý optimista. Jaké je Tvé životní krédo?

Odpověď:
Ahoj,
už v žácích mi dali číslo 5, takže jsem pomalu celou mládež odehrál s ním. V chlapech pak někdo měl nejen 5, ale i 55, takže jsem si musel vybrat jiné. Zvolil jsem 65, ať tam tu pětku pořád mám, a více jsem to neřešil.
Vždy se snažím být optimista, ale ne vždy se mi to daří. :-) Taky se ale dokážu naštvat. Mým krédem je „co tě nezabije, to tě posílí“.
Jakub Šípal (Mountfield HK)
10.1.2018, 16:10
Ahoj Ruďo, zajímá mě, co děláte když zrovna nehrajete zápas a nemáte trenink jesi chodíte s klukama z týmu si sednout? A chtěl bych se zeptat jaký máte jídelníček. Mockrát děkuji za odpovědi, přeju vám hodně štěstí ať se vám i nadále daří. Zdraví Jakub.

Odpověď:
Ahoj Kubo,
sednout si chodíme většinou právě po zápase, někdy vezmeme i manželky nebo přítelkyně. Snažím se jíst co nejvíc zdravě, když je tolik zápasů, hlavně aby jídlo bylo kvalitní a mělo co nejméně konzervantů. Když je to možné, kupuju si i biostravu.
Díky moc za přání, nápodobně!
Kateřina Dvořáková (Hradec Králové)
10.1.2018, 15:13
Ahoj RUDY :).
Ráda bych se zeptala co si myslíš o akcích s fanoušky?
Já osobně jsem moc ráda za takovéto akce. A vždy se na ně velmi těším.
A jaký je tvůj celkový názor na HRADECKÉ fanoušky?
S pozdravem Kačka D.

Odpověď:
Ahoj,
budu se opakovat, fanoušci jsou tady skvělí a moc nám pomáhají. Je parádní, když týmu fandí, i když se nedaří. My se jim pak snažíme jejich podporu vrátit. Co se týče akcí, ty vítám, protože rád poznávám nové lidi a mezi fanoušky mám navíc i kamarády. Je fajn, když se můžeme vídat co nejčastěji, akcí nebo nápadů na ně jsou mraky. Hlavně přes léto je to vždy příjemné zpestření.
Khulan Erdenechimeg (Hradec Králové)
10.1.2018, 15:02
Ahoj Rudo (:
Doufám že se máš dobře a moje otázka zní: Budeš tento rok znovu zkoušet zahraničí?
S pozdravem hezkého dne
Khulan E.

Odpověď:
Ahoj,
na podobný dotaz jsem už odpovídal výše. Když by nabídka byla výhodná jak pro mě, tak i pro klub, se kterým mám jinak smlouvu i na příští sezónu, tak by zahraničí nemělo nic bránit.
Díky za přání, ať se daří.
Martin (HK)
10.1.2018, 12:16
Ahoj Rudo velká gratulace,

Na začátku sezóny to s tebou ani s týmem nevypadalo moc dobře, krčící se na posledním místě a najednou i díky tvému celkem pravidelnému příspěvku je HK v tabulce na druhém místě.

Otázka zní jak na tebe, tak i na celý tým, jestli jste schopní či neschopní to horní místo v tabulce udržet a poté v play-off vyhrávat a dotáhnout to třeba i k titulu?

Jelikož ani v Lize mistrů ani na Spenger Cupu to nevypadalo, bylo to spíše to neschopní, bohužel i včetně tebe, že jste to pojali za hezký výlety.

Jako věrný fanoušek doufám, že nadcházejí Derby a další zápasy včetně případného play-off nebudou jak v Davosu na výletě. Fanda Martin

Odpověď:
Ahoj Martine,
myslím si, že v Davosu jsme podávali dobré výkony. Tím, že jsme se dostali do semifinále, jsme ukázali, že nejsme žádná ořezávátka. :-) Kanada pak měla plno hráčů, kteří pojedou i na olympiádu, a porazila nás. Bohužel.
K otázce – myslím si, že určitě ano. Každý tým má občas nějaký výpadek, kdy se daří méně, ovlivňují to třeba i zranění a nemoci, popřípadě aktuální forma hráčů. Podle mě ale máme natolik široký kádr, že bychom měli udržet co nejvyšší příčky, abychom pak do play off mohli jít rovněž z co nejlepší pozice.
Další stránky
12>>