Jaroslav Bednář, sportovní manažer

Několikrát v průběhu sezóny mají hradečtí fanoušci možnost zeptat se na sportovní otázky spojené s A-týmem Mountfieldu HK sportovního manažera klubu Jaroslava Bednáře (aktuálně bylo možné pokládat dotazy do úterý 11. února). Toho je možné kontaktovat také skrze e-mail jaroslav.bednar@mountfieldhk.cz, případně přímo v ČPP Aréně.

Technické otázky prosím směřujte na redakci webu. Vyvarujte se prosím pokládání stejných otázek nebo těch, které již byly zodpovězeny. Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.

jakublochman
8.2.2020, 18:27
Dobrý den,
Předně Vám chci pogratulovat ke skvělé organizaci finále CHL. Nyní k dotazům. Na jak dlouho mají smlouvu Zámorský, Cingel, Koukal a Dragoun? Budou Tito hráči pokračovat? A jak to je s Janem Bergrem naa jak dlouho má smlouvu on a bude hrát i dašlí sezonu po hostováníj


Odpověď:
Dobrý den,
Petrovi Zámorskému i Michalu Dragounovi smlouva končí, s Petrem jsme se už bavili o prodloužení. Michalovu budoucnost budeme řešit s koncem sezony.
Lukáš Cingel a Petr Koukal jsou podepsáni i na příští sezonu. Co se týče Honzy Bergera, i o něm se budeme s trenéry bavit.
Jsme velice potěšeni, že se Vám organizace finále CHL líbila, i pro nás to byl obrovský zážitek a zkušenost.
Děkuji za dotaz a přeji pohodový den.
Petr_Muller (Hradec Králové)
8.2.2020, 11:27
Dobrý den, mám na vás pár dotazů:
1,Jak jste zatím spokojený s posilami, které jste přivedl?(Eklund,Šidlík,Žejdl,Lev,Orsava)? Za mě největší spokojenost se Lvem ten hraje fakt VÝBORNĚ!
2,Proč, když jste uvolnili Rudu Červeného, nepřišla výraznější posila? (Např.Roman Červenka??)
3,Vím,že to není úplně otázka na vás, ale před minulým play off se nám rozchytával jak Maxwell tak Pavelka. Letos chytá všechny zápasy Mazanec a Lukeš tvrdne na lavičce. Ano samozřejmě Mazi předvádí famózní výkony a jasně si zaslouží chytat, ale co třeba, kdyby se mu něco stalo, bude Štěpán připravený?
4,Můžu se zeptat, co ve skyboxu prodávají za jídla? Jestli to samé, co máme my dole u stánků nebo tam je něco navíc? :)
5,Jezdíte se dívat občas i na zápasy jiných týmu, když nehraje Hradec a vy ve Vrchlabí máte volno?
6,Na jak dlouho máte v HK smlouvu? Budete tu dělat sportovního manažera i příští rok?
Děkuji za odpovědi a přeji hezký zbytek dne.

Odpověď:
Dobrý den,
1) Ano, Jakub Lev hraje dobře, ale počítáme ještě s lepšími výkony. Kluci, co přišli, potřebují nějakou dobu na aklimatizaci a jsme přesvědčeni, že jejich výkony půjdou nahoru.
2) Protože má Roman platnou smlouvu ve Švýcarsku a jeho uvolnění nebylo možné. Hledali jsme jiné kvalitní útočníky, nicméně hráčský trh byl úplně prázdný – nebyl k dispozici žádný rozdílový útočník.
3) Štěpán v zápase na Spartě potvrdil, že připravený na 100 % bude. Myslím, že máme velice silnou brankářskou dvojici. Zároveň doufáme, že Mazi zůstane zdravý a nic se mu nestane.
4) Každý skybox si objednává catering dle vlastního uvážení.
5) Díky tomu, že hraju a trénuju ve Vrchlabí a jezdím na všechny zápasy Hradce, jsem moc jiných utkání neviděl. Jinak je skauting součástí mé práce a letos má Vrchlabí přednost s tím, že jsem vedení klubu navrhoval, abychom přivedli jednu osobu, která by nám se skautingem vypomohla.
6) Smlouvu mám ještě platnou, otázka mého pokračování je spíše na vedení klubu.
Děkuji, Vám také hezký den.
Gábin81 (Trutnov)
6.2.2020, 20:01
Dobrý den,
zajímalo by mě, jestli je reálný přestup Romana Červenky v létě? Myslím si, že Orsava nebere takový plat jako bral Červený, takže jste uvolnili místo v rozpočtu pro Červenku?

Předem děkuji za odpověď, moc si vážím toho, co pro Hradec děláte.

Odpověď:
Dobrý den, s Romanem jsem pravidelně v kontaktu, Roman preferuje zůstat ve Švýcarsku. Jeho syn tam začal chodit do školy a zatím je tam celá rodina spokojena, tudíž jeho návrat není na pořadu dne.
hrusin (Hradec Králové)
15.12.2019, 11:08
Ahoj Jardo,
už jsem se na to ptal GM , tak bych rád znal i tvůj názor. Jak vidíš po hokejové stránce Paula a jak vidíš jeho budoucnost v našem klubu ? Můj názor a co vím, tak nejen můj je, že takový hráč prostě musí hrát, protože maká nahoru dolů a ještě je hodně šikovný. To že není produktivní beru, ale kdo tady zrovna je. Byla by škoda ho nechat jít.
Přeji ti hodně úspěchů v práci, ať to jezdí na ledě a klidné vánoce.

Odpověď:
Ahoj Hrusine,
plně souhlasím, že Maťo je šikovný hráč. Nicméně my chceme hráče, kteří pracují naplno jak na tréninku, tak i v zápase. To jsme u Matěje postrádali.
I já Tobě a všem fanouškům Mountfieldu přeji krásné Vánoce, pevné zdraví, bohatého Ježíška a úspěchy v osobním životě.
Moc děkujeme za skvělou podporu v zápasech i perfektní chorea. JB
Petr_Muller (Hradec Králové)
12.12.2019, 22:11
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co si přejete k vánocům pod stromeček? :-) A budete něco dávat pod stromeček nám fanouškům? Třeba nějakýho TOP hráče? :) ... Děkuji za odpovědi.

Odpověď:
Dobrý den Petře,
doma si Vánoce užíváme hlavně sledováním dětí, jak se těší na Ježíška a radosti z dárků. To je nejvíc. Co se týče dárku fanouškům, tak děláme vše pro zkvalitnění produktivity. Ta nás dle mého názoru trápí nejvíc. Jinak děkuji za dotaz a přeji krásné Vánoce. JB
Milan (Hradec Králové)
16.11.2019, 17:04
Plně souhlasím s názorem pana Vladimíra z Bělče zaslaný Vám dne 11.11.2019 hlavně ohledně Honzi BERGRA.Kovaný hradečák tělem i duší,který na konci minulé sezóny prodělal dvě zranění...dokázal odpromovat a pomoci Vrchlabí k postupu do vyší soutěže.
Vy jste se mu za to odvděčili,že jste ho”pokolikáté už”šoupli do nižší soutěže,místo abyste ho nechali rozehrát a hlavně hrát za náš klub.
Hodně z nás stálých letitých fandů je tímto přístupem přímo znechuceno.Nejedná se jen o něho...jen se podívejte kolik talentovaných a
dobrých hokejistů jste roztkali bůch ví kde...Na místo nich angažujete cizáky nebo za zásluhy starší obehrané hráče.
Prosím zamyslete se a pomožte s tím něco udělat...jinak budete pomalu a jistě přicházet o své doposud věrné příznivce.

DĚKUJI VÁM !!!

Odpověď:
Dobrý den,
co se týče Honzy Bergera, víme, že je to výborný kluk a Hradečák. K odpromování mu gratulujeme, ale to s hokejem nemá moc společného. Jestli má člověk základní nebo vysokou školu neznamená, že bude výborný hokejista. Vrchlabí do vyšší soutěže nepostoupilo, ale jsme rádi, že nám Honza byl nápomocen. Každopádně vaše otázka je spíše na trenéry, já sestavu nedělám, já jsem tu spíš od toho, abych pomáhal sestavit tým. To, že Honza je teď tam, kde je, bylo rozhodnutí trenérů a vedení.
Agáta Hubálková (Náchod)
16.11.2019, 11:29
Dobrý den, chtěla bych se zeptat proč stále nehraje Michal Dragoun? Zraněný už není a je to šikovný hráč, kterému se v minulé sezóně dařilo. Jde mi jen o důvod proč mu nedáte důvěru po zranění, aby mohl zase hrát a všem ukázat, že na to má. Děkuji moc za odpověď a ať se daří 😉.

Odpověď:
Dobrý den,
Vaše otázka je opět spíše na trenéry. Momentálně máme pět útočník extra přes základní sestavu. Trenéři, resp. Vláďa Růžička jim řekl, že se prostřídají, že všichni dostanou prostor, než se vše vykrystalizuje.
Kateřina Dostálová (Hradec Králové)
15.11.2019, 20:37
Dobrý večer,
měla bych na Vás jeden dotaz. Je dost podobný těm, které jsou napsané níže, akorát je konkrétnější. Týká se tedy léta a případných posil. Od nejmenovaného zdroje jsem se dozvěděla, že jste chtěli přivést zpět Patrika Rybára, je to pravda? Že chtěl podesat, ale týden před tím, jste podepsali Marka Mazance. Pokud je to pravda, nestálo by za to se ho pokusit přivést po skončení současné smlouvy Mazance a Patrikovy smlouvy ve Finsku? Myslím, že by ho zde fanoušci uvítali s otevřenou náručí. Nemíním tím nic špatného proti Mazancovi, kterému se zatím moc nedaří, ale Rybár byl asi nejlepší brankář, který tu byl. Omlouvám se za délku mého dotazu a přeji hodně štěstí ve sportovní kariéře i v osobním životě.

Odpověď:
Dobrý den,
je pravda, že o Patrika jsem měl zájem už loni na podzim. Jeho zástupce mi oznámil, že Patrik na 95 % zůstane v Detroitu a bude prodlužovat smlouvu. Poté, co nám nevyšel lotyšský brankář Gudlevskis, tak se nám na poslední chvíli podařilo sehnat Marka Mazance. Až potom se ukázalo, že Detroit nakonec s Patrikem nebude prodlužovat smlouvu a on hned nato podepsal ve Finsku. Určitě to nebylo týden po sobě a já jsem reagoval na to, že Patrik nebyl k dispozici. Museli jsme reagovat rychle a sehnat jiného gólmana. Co se týče budoucnosti, nevím, kdy Mazi bude končit a musím říct, že momentálně chytá velice dobře. Se spekulacemi o tom, že by pro nás nebyl posilou, rázně nesouhlasím.
Jan Adamec (Jaroměř)
14.11.2019, 17:16
Dobrý den,
obdivoval jsem Vás na ledě a jsem rád, že jste sportovním manažerem klubu. /stále nosím hrdě dres s Vaším jménem / . Rád bych se Vás přeci jen zeptal:
- není trochu nefér odzkoušet hráče a po měsíci se s ním rozejít /viz Allen /.Přeci víte co od nich můžete čekat a mám pocit, že nemají dopředu šanci . Nebo je to otázka peněz?
- nemáte pocit, že někdy neumíme přitvrdit a dohrávat souboje / pamatuji si jak jste dohrál tuším Vincoura a hra hned dostala jiný spád/. Tedy teď s Mannheimem to borci docela zvládli. Tak věřím, že zase začneme sbírat body.
Přeji vám ať se Vám daří v HK, Vrchlabí a hlavně v osobním životě.

Odpověď:
Dobrý den,
děkuji Vám za přání a kompliment. K Vašemu prvnímu dotazu: Hráči jako Samuelsson nebo Allen dlouho nehráli, sezóna pro ně skončila v dubnu nebo dříve a je obrovské riziko s takovými hráči podepisovat smlouvu na celou sezónu, respektive do konce sezóny. Je v tom hodně peněz a tahle možnost byla pro klub výhodnější. Allen nepředvedl to, co v loňské sezóně, a naši mladí beci odehrají úplně to samé. Je logické, že raději budeme hrát s našimi mladými kluky Šaldou a Gasparem.
Plně s Vámi souhlasím v tom, že naše hra by měla být podstatně tvrdší a důraznější. Děláme vše pro to, abychom přivedli další kontaktní hráče, ale také víc tvořivých a hokejovějších hráčů, není to jen o kontaktu. Aby se naši mladí kluci měli od koho učit a aby se zvedla naše produktivita.
Lukáš B. (Hradec Králové)
14.11.2019, 09:18
Dobrý den, Jardo,
chtěl bych Vám dodatečně popřát k narozeninám, žádnou otázku na Vás nemám, a jsem rád, že je ve vedení člověk jako Vy, ať se Vám daří. Lukáš.

Odpověď:
Dobrý den,
moc děkuji za přání, vážím si toho.
Další stránky
123456>>