Hráč února 2018: Jaroslav Bednář

Pouhá tři procenta hlasů rozhodla o tom, který z borců Mountfieldu HK se stal hráčem měsíce února. Nejúspěšnější nakonec byl kapitán Jaroslav Bednář, jenž ve druhém měsíci potvrdil svou formu jubilejním desátým extraligovým hattrickem. Lídrovi týmu jste mohli do neděle 11. března do 23:59 položit dotaz, následně na ně zkušený hokejista odpověděl. Uživatel Bása, autor nejzajímavější otázky podle samotného hokejisty, se může těšit na dvě vstupenky na utkání A-týmu a klubové tričko s podpisem Jaroslava Bednáře.

Redakce si vyhrazuje právo smazat nevhodné, nesmyslné nebo opakující se otázky.

Bása (Kunratice)
11.3.2018, 22:38
Ahoj bejku, kde točí nejlepší Plzeň?;)

Odpověď:
Čau Libore, samozřejmě v Praze a v Kunraticích v lokále. Tady v Hradci na ni chodíme ke Lvovi a Na Hrad, popřípadě k Černému koni :-)
Péťa Hošková (Hradec Králové)
11.3.2018, 21:45
Ahoj Jardo,velká grarulace,zasloužíš si to❤ Pro mě jsi nej hráč,nikdo nemá tak milimetrové přihrávky jako ty.Zajímalo by mě,kdo byl tvůj hokejový vzor a nejoblíbenější místo pro dovolenou.Přeju ti hlavně zdraví,štěstí a lasku máš okolo sebe doma ❤

Odpověď:
Ahoj Péťo, za gratulaci i pochvalu moc děkuji, vážím si jich.
Od malička jsem sledoval dlouholetého kapitána Detroitu Steva Yzermana, to byl můj vzor číslo jedna. Z dalších pak Jardu Jágra, vedle kterého jsem měl možnost si i zahrát a učit se od něj, a Vláďu Růžičku.
Co se týče destinace, moc rád jezdím na Floridu. Je to místo, kde si nejvíce odpočinu. Jsou tam i mraky možností k vyžití, takže se tam líbí i mé rodině.
Taky přeji vše dobré!
Pavel Mitiska (Hradec Králové)
11.3.2018, 13:20
Jardo,
čím se budeš zabývat po skončení kariéry? Půjdeš trénovat nebo nějak se angažovat dále v prostředí sportu? Máš už v této otázce jasno?

Odpověď:
Ahoj Pavle, děkuju za otázku. Jasno ještě nemám, ale přál bych si být pořád blízko hokeje. Jestli přijde nějaká nabídka z Hradce, to se uvidí, ale jak říkám – u hokeje bych chtěl zůstat.
Filipbal (Mountfield HK)
11.3.2018, 10:34
Ahoj Jardo, si vynikající hokejista a chci ti poděkovat za tvou dosavadní práci pro náš tým. Mám na tebe tyto otázky:
1) V své kariéře si získal celkem čtyři tituly. Na který nejvíc vzpomínáš?
2) Je možné, že tě uvidíme v hradeckém dresu i v příští sezoně?
3) Pokud by si po tomto ročníku ”pověsil brusle na hřebík” bránil by ses počkat v Hradci ve vedení klubu, kdyby přišla nabídka?
Díky za odpovědi Bedýnko. Přeju tobě a celému našemu týmu ať se daří v play-off.


Odpověď:
Ahoj Filipe, díky moc za přání.
1) Nejvíce na ten první s Omskem, kdy jsem dával vítěznou penaltu, a určitě na ten se Slavií, který jsme získali na domácím hřišti. Pocitově byly oba nejvíc emotivní.
2) To už možné není.
3) Nebudu lhát, v Hradci bych chtěl určitě zůstat. Je to ale otázka spíše na vedení, jaké má plány. Uvidíme po sezóně.
Ještě jednou díky a přeji vše dobré!
Ondřej Doležal (Hradec Králové)
11.3.2018, 09:31
A dovol mi ještě jednu otázku.
Koho vidíš za kapitána MHK po skončení tvé kariéry ?
Kdo myslíš že tě zastoupí ?
Děkuju za odpovědi


Odpověď:
Ahoj Ondro, jako kapitána vidím Koukyho. Tvá druhá otázka je spíše pro generálního manažera, záleží, koho má klub v hledáčku. Pár hráčů určitě odejde a bude potřeba je někým nahradit. Já bych mužstvo stoprocentně omladil a přivedl i dva tři zkušené borce, vedle kterých by ti mladší vyrůstali.
Nemáš zač, měj se!
Ondřej Doležal (Hradec Králové)
11.3.2018, 08:39
Jardo
Viděl bys v budoucnu v Hradci dívčí/ženský tým klubu MHK ?

Odpověď:
Ahoj Ondro, musím se omluvit, ale přiznám se, že téma dívčí/ženský hokej v Hradci jsem neměl možnost sledovat. Každopádně proč ne? Když může být na Spartě či Slavii… Nevidím v tom jediný problém.
jv (7.1)
11.3.2018, 07:02
Víš co je to Jawa popřípadně jestli si na tom jezdil

Odpověď:
Ahoj Jakube, no jasně, měl jsem možnost jezdit na Jawě a pak i na Čezetě. Můj první kozí dech byl Stadion dvaadvacítka, dostal jsem ho od táty. A potom jsem měl právě Jawu :-)
Marek Železo (Hradec Králové Mountfield HK)
10.3.2018, 14:22
Ahoj Jardo nejprve gratuluji k prvnímu místu a chtěl bych se tě zeptat jestli máš před zápasem nějaký rituál? A ještě se chci zeptat co říkáš na to že jste dostali do čtvrtfinále Bílé tygry z Liberce. A přeji ti abys ještě než skončíš hráčskou kariérou vyhrál ještě jeden titul.
S pozdravem Marek

Odpověď:
Ahoj Marku, moc díky za gratulaci i přání.
Dá se říct, že rituál nemám. K Liberci – všichni víme, že je to momentálně mužstvo s největší formou, takže se na něj budeme muset všichni stoprocentně připravit. Dát do toho všechno!
Taky zdravím!
Marek (Hradec Králové)
10.3.2018, 11:53
Ahoj Jardo slišel jsem že budeš příští sezónu trénovat mládež je to pravda jinak k a bude ty chybět hokej ?

Odpověď:
Ahoj Marku, pravda to není, žádnou nabídku jsem nedostal. Hokej mi rozhodně bude chybět, ale budu se chtít udržovat a zůstat aktivní, abych pak nenabral :-)
Jan Hruška (MHK | Torpedo)
10.3.2018, 10:28
Dobrý den pane Bednáři,
prvně Vám i týmu chci popřát hodně sil a dobrou mušku do play off. Nyní k otázce, která se týká působení v KHL a konkrétně v N. Novgorodu i když už je to delší dobu co jste za Torpedo hrál.
Jak jste vnímal město a normální život v Novgorodu plus rozdíl hokeje KHL a Extraligy?


s pozdravem z Nižného Novgorodu

Hruška JanOdpověď:
Dobrý den, Honzo, moc díky za přání i pozdrav.
Novgorod jako město byl super. S manželkou jsme tam, co se týče života, prožili výborné období. Dá se tam sehnat všechno, dostupnost byla skvělá, takže vzpomínky mám hezké. Po hokejové stránce to bylo horší, ale město bylo v pořádku. V KHL se hraje nejlepší evropský hokej, rychlejší, techničtější… Rozdíl tam určitě je.
Mějte se hezky a pozdravujte v Novgorodu!
Další stránky
123>>