Redakce a webmaster
Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.
K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.
matousek
23.7.2013, 10:26
Džejsí
22.7.2013, 12:50
Zdravím,
jakým způsobem se budou měnit webovky? Bylo to zmiňováno na online komentáři z tiskové konference...
Díky.
Odpověď:
Dobrý den, nové oficiální webové stránky jsou právě ve výrobě. Těšit se na ně můžete ještě před startem nového extraligového ročníku.
Sanny Muharem
jakým způsobem se budou měnit webovky? Bylo to zmiňováno na online komentáři z tiskové konference...
Díky.
Odpověď:
Dobrý den, nové oficiální webové stránky jsou právě ve výrobě. Těšit se na ně můžete ještě před startem nového extraligového ročníku.
Sanny Muharem
Jan (Sk třebechovice)
19.7.2013, 13:52
Dobrý den přece jenom jsme východočeši takže nechápu proč by nás nemohla vysílat V1=Východočeská 1
Odpověď:
Dobrý den. Jak jsem již psal, Česká televize má na vysílání přímých přenosů exkluzivní práva, což znamená, že nikdo jiný zápasy vysílat nesmí.
Martin Voltr
Odpověď:
Dobrý den. Jak jsem již psal, Česká televize má na vysílání přímých přenosů exkluzivní práva, což znamená, že nikdo jiný zápasy vysílat nesmí.
Martin Voltr
Jan (Sk třebechovice)
19.7.2013, 13:49
Dobrý den jaký byly další mužstva ucházející se o 1.Ligu.
Odpověď:
Dobrý den, druhým nejvážnějším zájemcem byl celek Kolína.
Sanny Muharem
Odpověď:
Dobrý den, druhým nejvážnějším zájemcem byl celek Kolína.
Sanny Muharem
Jan (Sk třebechovice)
18.7.2013, 14:44
Dobry den dočetl jsem se že Tomáš Kaberle je VOLNÝ HRÁČ.Není to příležitost???????? ASI TO JE JEN SCIFI !!!!!!
Odpověď:
Dobrý den. Jarda Jágr je taky volný :)
Martin Voltr
Odpověď:
Dobrý den. Jarda Jágr je taky volný :)
Martin Voltr
Jan (Sk třebechovice)
18.7.2013, 14:32
Dobrý den chtel bych se zeptat.Bude Hk v TV (Fanda,Čt sport,V1)
Odpověď:
Dobrý den. Česká televize podepsala smlouvu na vysílání extraligy až do roku 2018 a na Hradec se můžete v živých přenosech samozřejmě těšit. Na dalších kanálech kvůli exkluzivním právům ČT přenosy nepoběží.
Martin Voltr
Odpověď:
Dobrý den. Česká televize podepsala smlouvu na vysílání extraligy až do roku 2018 a na Hradec se můžete v živých přenosech samozřejmě těšit. Na dalších kanálech kvůli exkluzivním právům ČT přenosy nepoběží.
Martin Voltr
MarS (HK)
17.7.2013, 17:49
Jsem moc rád, že se klub hned od začátku prezentuje i na jiných sociálních sítích než na FB ale odkaz na G+ stránky klubu v horní části stránek jednak nefunguje korektně (zkoušeno v Chrome i FF) a navíc na této síti nemáte praktický žádné informace a přitom zrovna případnou práci s fotogaleriemi umí G+ nesrovnatelně kvalitněji (článek z rekonstrukce šatny). Prosím o opravu.
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. I sociální síť Google+ je v současnosti v provozu, můžete na ní aktuálně narazit například na fotografie z přestavby A-mužstva.
Sanny Muharem
Odpověď:
Dobrý den, děkujeme. I sociální síť Google+ je v současnosti v provozu, můžete na ní aktuálně narazit například na fotografie z přestavby A-mužstva.
Sanny Muharem
frenky (č.budejovice)
17.7.2013, 10:10
pane komnicek na nic se vas ptat nechci ani nebudu ale jenom vam preji hodne neuspechu ve vasi prvni a zaroven posledni extraligove sezone.
Odpověď:
Dobrý den, dotazy či podněty panu Kmoníčkovi pište, prosím, do příslušné sekce.
Martin Voltr
Odpověď:
Dobrý den, dotazy či podněty panu Kmoníčkovi pište, prosím, do příslušné sekce.
Martin Voltr
Jarda (HK)
10.7.2013, 15:03
Ahoj flamendři,
chtěl jsem se jen zeptat, zda plánujete přenos z tiskové konference na serveru onlajny.cz
Díky za odpověď, Jarda
Odpověď:
Dobrý den, ano, tiskovou konferenci jsme živě přinesli.
Martin Voltr
chtěl jsem se jen zeptat, zda plánujete přenos z tiskové konference na serveru onlajny.cz
Díky za odpověď, Jarda
Odpověď:
Dobrý den, ano, tiskovou konferenci jsme živě přinesli.
Martin Voltr
68
25.6.2013, 14:23
Dobrý den,
na mobilu využívám kanály RSS. Když však přidám RSS kanál diskuzního fóra http://www.hchk.cz/rss_forum.asp je nefunkční. RSS kanál s otázkami a odpovědmi GM je plně funkční. V čem je problém?
Děkuji
Odpověď:
Dobrý den, zřejmě se jedná o ojedinělý případ a podrobné instrukce Vám byly zaslány na e-mail.
Sanny Muharem
na mobilu využívám kanály RSS. Když však přidám RSS kanál diskuzního fóra http://www.hchk.cz/rss_forum.asp je nefunkční. RSS kanál s otázkami a odpovědmi GM je plně funkční. V čem je problém?
Děkuji
Odpověď:
Dobrý den, zřejmě se jedná o ojedinělý případ a podrobné instrukce Vám byly zaslány na e-mail.
Sanny Muharem
Odpověď:
Dobrý den, obávám se, že na tento dotaz nedokážeme jako redakce odpovědět.
Martin Voltr