Redakce a webmaster
Na Vaše dotazy odpovídají zástupci redakce serveru www.mountfieldhk.cz.
K položení dotazu je nutná registrace, pro kterou platí stejná pravidla jako v případě diskuzního fóra. Prvním krokem je základní registrace, platná po všechna fóra webů eSports.cz, následně je třeba zaslat autorizační e-mail se zvolenou přezdívku na adresu redakce@mountfieldhk.cz. Pokud jste se již dříve zaregistrovali v diskuzi, své údaje můžete okamžitě používat i v této sekci.
E-lind (hchk)
19.3.2009, 16:53
Honza (Hradec Králové)
9.3.2009, 21:09
Kdyby se odkoupil ten podíl od Perníků.Našel by klub toho velkého strategického partnera hned příští rok a bojoval by Hradec o extraligu?
Odpověď:
Tuto otázku pošlete do sekce "ptejte se GM".
Odpověď:
Tuto otázku pošlete do sekce "ptejte se GM".
pepik (HK)
8.3.2009, 14:38
dobry den bude dnes hrat koudelka
Odpověď:
Ano bude.
Odpověď:
Ano bude.
mikšík (HK)
7.3.2009, 18:43
bude zítra hrát Dan Zápotočný?A nebo aspon v případném 7 utkání?díky
Odpověď:
Nebude, pro Dana série a zřejmě i letošní sezóna skončila.
Michal Luňák
Odpověď:
Nebude, pro Dana série a zřejmě i letošní sezóna skončila.
Michal Luňák
jotryk (HK)
6.3.2009, 19:19
jak je to z hracem taborskym???????
Odpověď:
Martin je zraněný a sezóna pro něj skončila.
Michal Luňák
Odpověď:
Martin je zraněný a sezóna pro něj skončila.
Michal Luňák
B. Adamec (HC HK)
6.3.2009, 14:58
ahoj redaktoři, šesté utkání se odehraje 8. 3. 2009 a ne 8. 2. jak píšete v Krátké zprávě o předporodeji vstupenek ... :-)
Odpověď:
Ahoj a díky za upozornění. Za tuto hrubou chybu byl jeden člen redakce hrubě potrestán a je jasné, že se již nebude opakovat :-)
S pozdravem nepotrestaná část redakce :-D
Odpověď:
Ahoj a díky za upozornění. Za tuto hrubou chybu byl jeden člen redakce hrubě potrestán a je jasné, že se již nebude opakovat :-)
S pozdravem nepotrestaná část redakce :-D
Lukáš (hradec)
5.3.2009, 18:30
ahoj několikrat sem žadal o autorizaci abych mohl psat GM a stale nic... a to sem to zkoušel aspon 5x a ve spemu taky nic nebylo!!!
Odpověď:
Ahoj, s tímto ti bohužel redakce nepomůže. Kontaktuj marketingového manažera Daniela Višňáka. Jediné co pro tebe můžeme udělat je to, že mu to také zkusíme připomenout.
Michal Luňák
Odpověď:
Ahoj, s tímto ti bohužel redakce nepomůže. Kontaktuj marketingového manažera Daniela Višňáka. Jediné co pro tebe můžeme udělat je to, že mu to také zkusíme připomenout.
Michal Luňák
Pepa (Hradec Králové)
3.3.2009, 23:04
Dobrý den, chtěl bych se, prosím, zeptat, na kolik vítězných zápasů se hraje semifinále a potom finále. Předem díky za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den. Semifinále i finále se hraje na 4 vítězná utkání.
Michal Luňák.
Odpověď:
Dobrý den. Semifinále i finále se hraje na 4 vítězná utkání.
Michal Luňák.
jenča (hchk)
3.3.2009, 10:19
Nešěl by vytvořit nějaký "Vzkazník do kabiny"? už to tady kdysi bylo. Bylo by fajn, abychom mohli hráče takto přímo povzbudit.
Odpověď:
Děkujeme za nápad, byl okamžitě realizován :-)
Michal Luňák.
Odpověď:
Děkujeme za nápad, byl okamžitě realizován :-)
Michal Luňák.
JiriŠ (HK)
3.3.2009, 09:40
Dobrý den,
rád bych se zeptal proč nehraje Dan Zápotočný?
Děkuji.
Odpověď:
Dobrý den. Dan má natažený tříselný přitahovač a ten mu brání nastoupit v semifinále.
Michal Luňák.
rád bych se zeptal proč nehraje Dan Zápotočný?
Děkuji.
Odpověď:
Dobrý den. Dan má natažený tříselný přitahovač a ten mu brání nastoupit v semifinále.
Michal Luňák.
bude sestřih i z posledního zápasu s Ústím? Díky za odpověď.
Odpověď:
Dobrý den,
Sestřih ze šestého utkání zde v play - off TV je.
Michal Luňák