Diskuzní fórum
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
08.06.2026, 11:51
Nasávací oblast cca 1 mio obyvatel..?? Na první dobrou...
Tady jsi na petniku s fotbalem a dědkem za zády...
Tady jsi na petniku s fotbalem a dědkem za zády...
31.05.2026, 13:00
permice zaplacena.... uvidíme, kdy ji vyzvednu.... těším se na zimák... zase klidně v kraťasech a tričku.. :-))
10.05.2026, 04:15
Zase...??
No to je mi náhoda...
No to je mi náhoda...
02.05.2026, 08:27
podívej se na časovou osu, jak to v té době bylo s podpisy brankářů...
a vzpomeň si na bartošáka...
a vzpomeň si na bartošáka...
22.04.2026, 18:31
APK LH reaguje na nedávné výroky prezidenta Českého hokeje Aloise Hadamczika na adresu vedení ELH.
APK LH není k emocím kolem baráže lhostejná. Jde o silné téma, které rezonuje napříč hokejovým prostředím. Prezident svazu Alois Hadamczik dobře ví, že otázka otevřenosti soutěže, přímého sestupu či podoby baráže není černobílá a že její řešení vyžaduje seriózní jednání. To navíc na úrovni vedení ČSLH probíhá a prezident je jeho přímým účastníkem.
O to víc mrzí, že místo hledání společné cesty nepochopitelně volí populistickou rétoriku, která celý proces ve skutečnosti pouze poškozuje. APK LH je jednání o podobě soutěží otevřená. Očekáváme ale, že i druhá strana dá přednost odpovědné debatě před mediálními gesty v podobě burcování fanouškovské veřejnosti. Prezident má ze své pozice hokejové hnutí spojovat, ne rozdělovat a vyhrocovat probíhající jednání.
Považujeme za důležité připomenout, že problematika baráže je výrazně komplexnější, než jak ji prezident svazu ve svém prohlášení prezentuje. Sportovní úsek ČSLH např. loni v červnu navrhoval výkonnému výboru svazu úpravu systému soutěže Maxa ligy, aby umožnil jejímu vítězi lepší přípravu na baráž. Samy kluby 1. ligy ale takovou úpravu odmítly. I to ukazuje, že nejde o jednoduše rozlišitelnou situaci „kdo chce“ a „kdo nechce“, ale o soubor sportovních, ekonomických a organizačních konsekvencí.
APK LH není k emocím kolem baráže lhostejná. Jde o silné téma, které rezonuje napříč hokejovým prostředím. Prezident svazu Alois Hadamczik dobře ví, že otázka otevřenosti soutěže, přímého sestupu či podoby baráže není černobílá a že její řešení vyžaduje seriózní jednání. To navíc na úrovni vedení ČSLH probíhá a prezident je jeho přímým účastníkem.
O to víc mrzí, že místo hledání společné cesty nepochopitelně volí populistickou rétoriku, která celý proces ve skutečnosti pouze poškozuje. APK LH je jednání o podobě soutěží otevřená. Očekáváme ale, že i druhá strana dá přednost odpovědné debatě před mediálními gesty v podobě burcování fanouškovské veřejnosti. Prezident má ze své pozice hokejové hnutí spojovat, ne rozdělovat a vyhrocovat probíhající jednání.
Považujeme za důležité připomenout, že problematika baráže je výrazně komplexnější, než jak ji prezident svazu ve svém prohlášení prezentuje. Sportovní úsek ČSLH např. loni v červnu navrhoval výkonnému výboru svazu úpravu systému soutěže Maxa ligy, aby umožnil jejímu vítězi lepší přípravu na baráž. Samy kluby 1. ligy ale takovou úpravu odmítly. I to ukazuje, že nejde o jednoduše rozlišitelnou situaci „kdo chce“ a „kdo nechce“, ale o soubor sportovních, ekonomických a organizačních konsekvencí.
14.04.2026, 22:22
úhel pohledu...
11.04.2026, 17:58
nemůžu si vzpomenout jak polooslíci "fandili" Smolimu.... , ale asi se vešli do morálního kodexu podle "MAJITELE"...
08.04.2026, 19:50
málo chybí, aby jsi napsal, MTF není zlo.... jako nedávno.. :_).-))
třeba se dočkáme, že MTF bude plnit nad rámec smlouvy s městem a trochu se uleví.. i MTF chce být v horních patrech... tedy aspoň si myslím..
třeba se dočkáme, že MTF bude plnit nad rámec smlouvy s městem a trochu se uleví.. i MTF chce být v horních patrech... tedy aspoň si myslím..
06.04.2026, 14:40
31.03.2026, 06:40
Petr Deep
@DeepPetr39312
Radko Gudas měl extrémně náročný zápas – bitka za bitkou. Klobouk dolů, jak se k tomu postavil. Respekt 👏💪
@DeepPetr39312
Radko Gudas měl extrémně náročný zápas – bitka za bitkou. Klobouk dolů, jak se k tomu postavil. Respekt 👏💪
30.03.2026, 11:33
ať už to jednou skončí, zase se o nás bude mluvit... mluví... píše...
Ondřej Mach
@OndMach
Upřesněné informace od Antidopingového výboru ČR 👇🏻
Matěj Chalupa u prvoinstančního soudu dostal dvouletý zákaz činnosti, proti kterému se odvolal.
Odvolání automaticky nemá odkladný účinek, Chalupa o něho tedy požádal a bylo mu vyhověno. Proto mohl hrát za Kolín, odvolací soud zatím nerozhodl.
Trest mu může potvrdit, snížit i zrušit.
Ondřej Mach
@OndMach
Upřesněné informace od Antidopingového výboru ČR 👇🏻
Matěj Chalupa u prvoinstančního soudu dostal dvouletý zákaz činnosti, proti kterému se odvolal.
Odvolání automaticky nemá odkladný účinek, Chalupa o něho tedy požádal a bylo mu vyhověno. Proto mohl hrát za Kolín, odvolací soud zatím nerozhodl.
Trest mu může potvrdit, snížit i zrušit.
27.03.2026, 08:13
podvědomě dal ruce před srážkou s rozhodčím před sebe...
24.03.2026, 21:01
uvidíme jak ujčík roztočí kolotoč trestů...
24.03.2026, 10:52
Deník Sport
@DenikSport
‼️Největší policejní zásah v historii českého fotbalu. To se aktuálně děje! Policie už zatkla desítky lidí, jde o korupci v utkáních v souvislosti se sázkami. A týká se i zápasů první ligy či mládeže. Vedení FAČR svolal mimořádný Výkonný výbor. Předseda fotbalové asociace David Trunda ráno rozeslal členům výkonného výboru zprávu v „režimu SOS a červeného telefonu“.
@DenikSport
‼️Největší policejní zásah v historii českého fotbalu. To se aktuálně děje! Policie už zatkla desítky lidí, jde o korupci v utkáních v souvislosti se sázkami. A týká se i zápasů první ligy či mládeže. Vedení FAČR svolal mimořádný Výkonný výbor. Předseda fotbalové asociace David Trunda ráno rozeslal členům výkonného výboru zprávu v „režimu SOS a červeného telefonu“.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.
@HZoufal
·
3 h
Na Dominika se v Hradci a vlastně v Česku těším.
Draftovou sezonu mu pokazilo zranění, letos se pak plně nedokázal prosadit ve WHL.
To ale neznamená, že se nedokáže prosadit na domácím ledě.
Už teď má postavu na dospělý hokej, už dříve se mi líbila jeho pracovitost na ledě. Dokáže tvořit hru, celkově bych ale čekal přínos tak do 2-3.formace, do hry kolem brankoviště a oslabení.
#TELH