Diskuzní fórum
Pokud chcete diskutovat, prosím přihlaste se, nebo si vytvořte nový účet.
Filtr: výpis příspěvků ze dne "2026-6-25" | vypnout filtr
Honza78
25.06.2026, 20:56
Reakce na MatteoHK: S tím nelze než souhlasit. Jsem docela zvědavej, jak se v Perníkově uchytí v nové aréně ten jejich "kotel". V té obrovské aréně se to ztratí jak nic při průměrných návštěvách okolo, počítám, 12-13k..... protože si teda upřímně myslím, že jestli Dědek počítá s tím, že budou mít celou sezónu vyprodáno, tak se šeredně mýlí. Nevěřím tomu, že by chodilo 15k na každý zápas, natož plná aréna. Možná tak na play-off nebo mezinárodní zápasy. Navíc ta "NHL atmosféra", jak píšeš, mě vůbec nebere. Sednout si do haly s popcornem, colou a plácačkou fakt nechci. Na hokej patří pivo, klobása, pokec s kámošema a hlavně zvednout ruce, zatleskat, zařvat si. V tom je atmosféra na menších hokejových stadionech jedinečná a nenahraditelná. A nepotřebuješ k tomu plácačky a vyzývání lidí hlasatelem jako je to např. ve Vítkovicích nebo Liberci. Btw. ve Vítkovicích už to konečně pochopili, když avizovali, že postaví novou halu, ale s menší kapacitou než je ta původní. Ve Vítkovicích jsem se vždycky "bavil". Z repráků celej zápas techno verze Michala Davida a Scooter, plácačky a jejich kotli nula prostoru. Zlatej Hradec. Ani po nové aréně netoužím.
Ze začátku tam rok, dva díky wau efektu přijde spousta zvědavců, ale časem při těch cenách vstupenek a permic budou rádi za čtvrtinu kapacity.
25.06.2026, 15:06
S tím nelze než souhlasit. Jsem docela zvědavej, jak se v Perníkově uchytí v nové aréně ten jejich "kotel". V té obrovské aréně se to ztratí jak nic při průměrných návštěvách okolo, počítám, 12-13k..... protože si teda upřímně myslím, že jestli Dědek počítá s tím, že budou mít celou sezónu vyprodáno, tak se šeredně mýlí. Nevěřím tomu, že by chodilo 15k na každý zápas, natož plná aréna. Možná tak na play-off nebo mezinárodní zápasy. Navíc ta "NHL atmosféra", jak píšeš, mě vůbec nebere. Sednout si do haly s popcornem, colou a plácačkou fakt nechci. Na hokej patří pivo, klobása, pokec s kámošema a hlavně zvednout ruce, zatleskat, zařvat si. V tom je atmosféra na menších hokejových stadionech jedinečná a nenahraditelná. A nepotřebuješ k tomu plácačky a vyzývání lidí hlasatelem jako je to např. ve Vítkovicích nebo Liberci. Btw. ve Vítkovicích už to konečně pochopili, když avizovali, že postaví novou halu, ale s menší kapacitou než je ta původní. Ve Vítkovicích jsem se vždycky "bavil". Z repráků celej zápas techno verze Michala Davida a Scooter, plácačky a jejich kotli nula prostoru. Zlatej Hradec. Ani po nové aréně netoužím.
Zaregistrujte si své uživatelské jméno a nikdo se za vás již na fóru nebude vydávat! Základní registrace je zdarma.
Jsou diskuse vaším denním chlebem? Pořiďte si profi-registraci s vlastní ikonkou, prohledáváním dalšími službami. To vše jen za jednu SMS! více o profi registraci.
- Pro přispívání do diskuzního fóra je kromě základní registrace nutné zažádat o povolení Vaší přezdívky. Jste-li již registrovaní, autorizační e-mail s přezdívkou, kterou jste zvolili při registraci, odešlete na e-mailovou adresu redakce@mountfieldhk.cz. Heslo pro přihlášení na diskuzní fórum v e-mailu neuvádějte.
- Chcete-li udělat nový řádek, stačí zařádkovat enterem, netřeba používat html tagy.
- Děkujeme, že se zde na fóru budete chovat jako slušní lidé.
Redakce si vyhrazuje právo mazat vulgární, urážlivé nebo nesmyslné příspěvky, stejně tak příspěvky obsahující osobní útoky. V krajním případě pak odepřít přístup uživateli.